інтимна пласт

Інтимна пластика

Лабіопластика Львів.

Інтимна пластика для жінок.

інтимна пл1

Інтимна пластика у Львові  – це операції,  які проводяться на жіночих статевих органах, з метою  покращення їх зовнішнього вигляду, корекції будови, розміру та функцій. Інтимна пластика розвивається на межі  гінекології, пластичної хірургії і частково психіатрії, і вирішує проблеми відновлення сексуальної привабливості, фізичного та психологічного комфорту жінки. Інтимна пластика дозволяє здійснити корекцію як вроджених, так і вікових змін геніталій.

Інтимна пластика фото. Результати.

УВАГА! Контент з віковим обмеженням 18+

Вважається нормою, коли великі статеві губи повністю прикривають малі, і таким чином забезпечується захист від інфекцій і підтримка температурного режиму.  Збереження форми  малих статевих губ важливе також і тому, що їх красива форма здатна надати впевненість будь-якій жінці, і вона відчує себе не тільки красивою, але і сексуально привабливою.  На жаль, з віком малі губи здатні розтягуватися, зморщуватися і навіть змінювати свій колір. У вирішенні даної проблеми допоможе лабіопластика – операція видалення «надлишків» малих статевих губ, повернення їм симетрії і сексуального зовнішнього вигляду.

Пластика малих і великих статевих губ сьогодні викликає інтерес у дуже великої кількості жінок, які прагнуть покращити свою інтимну зону, зробити її більш естетичною.

Подібну корекцію проводять за бажанням клієнтки, за відсутності будь-яких протипоказань. Операція триває не більше 15 хвилин під дією внутрішньовенної анестезії. Після неї повністю зберігаються як рельєф малих губ, так і чутливість геніталій.

Напишіть відгук