Абдомінопластика. Пластика живота відгуки.

пластик аживота львів

Абдомінопластика. Відгуки пацієнтів.

Пластика живота у Львові. Корекція фігури Львів.

Нам приємно, коли наші пацієнти лишають відгуки про нашу роботу. Відгукам про абдомінопластику проведену у Клініці пластичної хірургії на Чорновола передують декілька причин по яких наші пацієнти звертаються з бажанням провести підтяжку та пластику живота саме у нас:

Абдомінопластика та пластика тіла. Фото та відео результатів.
Причини зробити ліпосакцію живота і талії в Клініці пластичної хірургії на Чорновола:

“Жирові пастки” нарешті зникнуть.
Живіт і боки – одна з тих зон, звідки жирові відкладення йдуть з великими труднощами. Можна рік сидіти на листі салату і годинами стирчати в спортзалі, а ненависний “рятувальний круг” навколо талії залишається, де був. Ліпосакція Львів вирішує цю проблему за один день.
Швів і шрамів не залишиться.
Хірург видаляє жирові клітини за допомогою канюлі товщиною всього 3 міліметри. Проколи гояться без сліду навіть на тонкій шкірі шиї і підборіддя
Швидке відновлення.
Ліпосакція та абдомінопластика у Львові – малотравматичная операція і майже безболісна. Вже через кілька годин ви спокійно зможете їхати у своїх справах.
Боки – прибрати, груди – додати.
Видалені жирові клітини можна використовувати, щоб додати фігурі об’єм там, де його не вистачає. Більш пишні груди, більш округлі сідниці, “юнацькі” щічки і вилиці – просто розкажіть про свої побажання нам.

Попередній запис
Корекція клаповухості. Відгуки
Наступний запис
Видалення грудних імплантатів
Меню
Чекаємо дзвінка