Абдомінопластика Тернопіль

Абдомінопластика Тернопіль.

Пластика живота Тернопіль.

Абдомінопластика – це операція по пластиці живота, яка показана при надмірному обсязі підшкірної жирової тканини в області живота, наявних післяпологових м’язових розтяжках, а також утворення «фартуха» – косметичний дефект у вигляді нависання складки живота. В ході операції надлишки жирової тканини і шкіри в районі черевної стінки видаляються через розріз по лінії бікіні, сприяючи зменшенню об’єму талії. Тонкий рубець над лінією волосся з часом стає практично непомітним. Пластику живота можна поєднувати з ліпосакції. Реабілітаційний період триває до 2 місяців.

Абдомінопластика, пластика живота Тернопіль

Абдомінопластика (від лат. Abdomen, abdominis – живіт) – пластична операція, яка виконується з метою корекції форми живота, видалення надлишкового обсягу шкіри і жирових тканин, моделювання талії. Однією з найчисленніших категорій пацієнтів, яким виконується дана операція, є жінки –
абдомінопластика дозволяє прибрати розтяжки і складки, що утворилися після пологів. У цьому випадку після пологів повинно пройти не менше 6 місяців. Якщо Ви годуєте грудьми, то 6 місяців – після припинення лактації. Часто операція проводиться в комбінації з ліпосакції інших частин тіла – стегон, плечей і т.д. Також абдоминопластика часто поєднується з пластикою пупка.

Врахоуючи близькість клініки на Чорновола до Тернополя, пластичні операції з абдомінопластики Тернополю можуть бути цікавими. Через професійне та вміле ставлення та велиуку кількість хороших результатів.

Операцію проводить пластичний хірург Андрій Богданович Різник

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ліпофілінг Тернопіль
Наступний запис
Інтимна пластика Луцьк
Меню
Чекаємо дзвінка