Абдомінопластика Ужгород

Вибір типів абдомінопластики Ужгород.

Стандартна абдомінопластика та мініабдомінопластика Ужгород.

Як правило, основною скаргою пацієнтів, що звертаються до хірурга для виконання абдомінопластики Ужгород, є птоз – провисання м’яких тканин передньої черевної стінки, що проявляється у вигляді шкірно-жирового «фартуха».

Існує 4 ступеня птозу в залежності вираженості змін в області живота і талії:

Пацієнти з помірним розтягуванням м’яких тканин передньої черевної стінки, переважно в підчревній (над лобком) зоні, без утворення шкірно-жирового «фартуха».
Пацієнти з невеликою, що не відвисає шкірно-жирової складкою внизу живота, в поєднанні з в’ялою шкірою в надчеревній і підчревній зонах.
Пацієнти з відвисаючим шкірно-жировим фартухом товщиною до 10см, розташованим на передній черевній стінці з переходом на бічні поверхні тулуба «фланки».
Пацієнти з товщиною «фартуха» більше 10 см і надлишковими шкірно-жировими складками, що поширюються на поперекову область і на задньобічні відділи грудної клітини.

Абдомінопластика у чоловіків Ужгород. Фото результати пластика живота

Залежно від ступеня рекомендують стандартну абдомінопластику з горизонтальним або вертикальним рубцем, мініабдомінопластіку.
Мініабдомінопластіка показана пацієнтам з 1 ступенем змін м’яких тканин передньої черевної стінки, без вираженої складки і надлишку шкірно-жирового шару. Даний метод дозволяє прибрати неестетичний рубець внизу живота після раніше виконаних операціях і наявності невеликої складки або розтягнутої шкіри над ним.

Стандартна абдоминопластика з вертикальним рубцем показана при наявності надлишків шкіри, підшкірно-жирового шару, розтяжок або рубців в навколопупковій області. Даний метод дозволяє сформувати хорошу талію, м’язовий каркас, але залишає помітний протяжний рубець від мечоподібного відростка грудини до лобка. Дуже часто техніка з горизонтальним рубцем доповнюється вертикальним компонентом, в зв’язку з наявністю великого надлишку біля пупка, які неможливо прибрати при доступі тільки над лобком.

Абдомінопластика Ужгород Фото

Також важливо оцінити стан шкірних покривів, тонус і еластичність м’язів. У ряді випадків тільки наявність шкірних розтяжок може стати причиною для корекції передньої черевної стінки.

На консультаціях у нашого пластичного хірурга Андрія Богдановича Різники проводиться оцінка ступеня розтягнутості тканин та обирається методика та тип абдомінопластики.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Абдомінопластика Луцьк
Наступний запис
Інтимна пластика Ужгород
Меню
Чекаємо дзвінка