Абдомінопластика Івано-Франківськ

Пластика живота Івано-Франківськ.

Абдомінопластика черевної порожнини Івано-Франківськ.

Корекція живота абдомінопластика – по праву визнається однією з найбільш виграшних операцій у пластичній хірургії, тому як пацієнт отримує бажаний результат відразу ж. Наш центр має великий досвід проведення даної операції на високому професійному рівні.
Методика пластики живота полягає в відшаруванні, натягу і відсікання шкіри з підшкірно-жирової клітковиною і транспозицией пупка.
Відкладення жиру бувають за чоловічим і жіночим типом. У першому випадку відкладення жиру в основному в черевній порожнині і менше на черевній стінці. За жіночим типом майже весь жир відкладається на черевній стінці. Буває змішаний тип, коли жир відкладається порівну. Великий деформований живіт, чи не приховуваний ніякої одягом, доводить до відчаю і стає причиною комплексів і проблем в інтимному житті. Саме це призводить до вирішення жінок зробити пластику живота, хоча останнім часом багато чоловіків теж роблять абдомінопластику.
Багато пацієнтів звертаються до пластичного хірурга з післяопераційними рубцями, що деформують шкіру живота і в багатьох випадках може допомогти тільки абдомінопластика.

Техніка проведення пластики живота.
Спочатку хірург робить ліпосакцію всієї передньої черевної стінки і лобка. Після цього по розмітці здійснюється розріз над лоном і відшарування шкірно-жирового клаптя до реберної дуги. Проводиться транспозиція пупка, вшиваються апоневроз м’язів, завдяки чому зменшується розмір талії. Надлишки шкірно-жирового клаптя відсікаються. Формується новий пупковий отвір і пупок. Рану вшивають швами в кілька рядів. У клініці Пластична хірургія на Чорновола пластику живота поєднують з ліпосакції інших частин тіла – стегон, гомілок, спини, плечей. Часто проводиться комбінована операція – маммопластика, ліпосакція, абдомінопластика і т.п. Пацієнти таким чином позбавляються від декількох комплексів за один раз.

Пластика живота, абдомінопластика Івано-Франківськ фото

Після пластики живота біль по середній лінії живота зберігається близько 3 діб. Шви знімають через 7-10 діб.
Протягом 6 тижнів після операції обов’язковим є носіння компресійного білизни. Через місяць дозволені повні фізичні навантаження.
Абдомінопластика відноситься до числа досить складних операцій з довічним результатом, що вимагає високого професіоналізму хірурга. Варто зважитися на неї, в разі якщо є показання, щоб повністю позбавити себе від комплексів.

Безкоштовні консультації з абдомінопластики проводить пластичний хірург Різник Андрій Богданович

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ліпофілінг Івано-Франківськ
Наступний запис
Гінекомастія Івано-Франківськ
Меню
Чекаємо дзвінка