Безопераційна блефаропластика у Львові

нижня блефаропластика львів

Блефаропластика у Львові.

Інєкційна блефаропластика. Безопераційна пластика повік.

Блефаропластика приваблює велику кількість жіночого населення планети. А зупиняє в основному страх перед оперативним втручанням. Бажання уникнути наркозу, операції та тривалої реабілітації, але все ж якось покращити вигляд параорбітальної ділянки – далеко не нове.
Для верхніх повік, це завдання іноді вирішуються ботулінотерапією під брови та в ділянку “гусячих лапок”. Дійсно, для пацієнтів з активною мімікою, вибіркове ослаблення вертикально направлених волокон кругового м’язу ока змінює орієнтацію зовнішнього фрагменту (хвоста) брови. Іншими словами, завдяки БОТОКС можна досягти ефекту, який ми називаємо підтяжка брів, відкриття погляду та тимчасової ліквідації нависання шкіри та мязу верхньої повіки.
Власне про ЦЕ і йдеться, коли оперують терміном ІНЄКЦІЙНА ПЛАСТИКА повік чи БЕЗОПЕРАЦІЙНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА .

Блефаропластика фото пацієнтки до операції.

Відео результату Блефаропластика у Львові

З такою операцією, як блефаропластика нижніх повік – усе значно складніше. Розглядаючи такий факт як інєкційна блефаропластика для цієї зони, передусім говорять про таке поняття, як: носослізка або підочноямкова борозна. Це ділянка прикріплення кругового мязу ока до кісткового краю орбіти, що характеризується дефіцитом об’єму м’яких тканин особливо на тлі “гриж” нижніх повік. І саме привнесення об’єму нижче – під “мішки”, з метою компенсації цього зараження, має назву інєкційна блефаропластика або ще кажуть безопераційна блефаропластика.

Класична блефаропластика Львів.

У якості наповнювача використовується власний жир пацієнтів або препарати ГІАЛУРОНОВА КИСЛОТА.
То ж в одному випадку мова йтиме про ліпофілінг повік, а в іншому – про звичайний термін інєкційна контурна пластика повік , яку просто наділяли новим терміном: ІНЄКЦІЙНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА.
Слід зазначити, що робота з цією ділянкою передбачає і потребує передусім тверезої оцінки можливостей методу ІНЄКЦІЙНА БЛЕФАРОПЛАСТИКА ЛЬВІВ для конкретної пацієнтки та конкретної естетичної деформації та недопущення до виконання процедур імплантації осіб без медичної освіти та навиків такій справі, як інєкційна блефаропластика.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Видалення грудних імплантатів
Наступний запис
Блефаропластика ціна Львів
Меню
Чекаємо дзвінка