Блефаропластика Луцьк

Підтяжка повік Луцьк. Омолодження погляду.

Пластика повік. Блефаропластика Луцьк.

Блефаропластика – хірургічна корекція повік для покращення зовнішнього вигляду, омолодження та усунення ряду косметичних недоліків. Блефаропластика виконується найчастіше у віці після 35 – 40 років, коли розвивається вікова деформація повіки, особливо верхньої повіки.

Блефаропластика Луцьк. Фото та відео блефаропластика

Метою проведення блефаропластики верхніх повік, як правило, є усунення нависання над зовнішнім кутом ока зайвої шкіри і поглиблення складки над повікою. Пластика нижніх повік проводиться зазвичай для усунення «мішків» і жирових гриж, які можуть з’являтися навіть в ранньому віці. Все це дозволяє зробити погляд більш відкритим, особа – більш молодим, а очі – виразними. У деяких випадках зробити блефаропластику потрібно не стільки в косметичних, скільки в медичних цілях. Існує кілька типів блефаропластики:

Пластика верхніх повік
Розріз проводиться по природним складкам шкіри століття. Надлишки шкіри иссекаются. У деяких випадках проводять підтяжку кругового м’яза ока і видаляють жирові грижі. Шви знімаються приблизно через п’ять днів.

Блефаропалстика. Пластика, підтяка повік Луцьк.

Пластика нижніх повік
Під віями роблять розрізи і видаляють зайву шкіру, підтягують слабкі м’язи, позбавляють пацієнта від дрібних жирових відкладень. Шви знімаються приблизно через п’ять днів.

Блефаропластика транскон’юктивальна
Операція виконується без розрізів на шкірі. Такий спосіб використовують при видаленні на нижній повіці жирових гриж. Операція проводиться пацієнтам з пружною шкірою, яка не вимагає підтяжки.

Пластика нижніх повік Луцьк. Фото і результати блефаропластика Луцьк.

Крім блефаропластики, виконуються операції зі зміни розрізу очей, які дуже затребувані у володарів монголоїдного типу очей, і операції по усуненню епікантус.

Блефаропластика ціна буде залежати від того, які повіки оперуються (верхні / нижні) і яким чином (звичайним або транскон’юктівальним).

Як і будь-яка операція, а тим більше пластика повік вимагає підготовки – список необхідних обстежень вам надасть пластичний хірург.

На  консультаціях ви отримаєте вичерпну інформацію про хід операції та зможете побачити результат на прикладах численних пацієнтів, котрі скористались професійними послугами пластичного хірурга Різника Андрія Богдановича.

.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Інтимна пластика Луцьк
Наступний запис
Отопластика Луцьк
Меню
Чекаємо дзвінка