Блефаропластика Рівне

Проблеми в області століття cвязана з утворенням зморшок і втратою шкіри своєї еластичності. Блефаропластика дозволяє позбутися від підшкірних жирових гриж і розтягнутої в’ялої шкіри – всього того, що додає погляду похмурість і похмурість.

Показання для операції:

шкіра на верхніх століттях розтягнута, звисає на вії і затуляє огляд
надлишок шкіри в районі нижніх повік
підшкірні жирові грижі ( “мішки”) під очима
Подібні дефекти можуть бути як наслідком вікових змін, так і вродженими. Операції по корекції століття не мають вікових обмежень. Нерідко блефаропластика проводиться і 20-річним, і 30-річним людям.

В ході операції видаляються підшкірні жирові грижі і надлишки шкіри. Надрізи здійснюються під нижніми віями і по лінії складки верхньої повіки. Після операції можлива зайва набряклість і синці – всі ці наслідки зникають через 1-2 тижні після операції.

Операція зазвичай проводиться амбулаторно під місцевою анестезією і триває 1,5-2 години. Незабаром після операції можна вирушати додому.

Незалежно від причини Вашої незадоволеності зовнішністю, своєчасно виконані невеликі косметичні процедури усунуть ознаки старіння, омолодять Ваш вигляд, а також допоможуть заощадити час і гроші.

Фахівці нашої клініки запропонують різноманітні косметичні методи і найбільш підходящу для Вас процедуру або комплекс процедур.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ринопластика Рівне
Наступний запис
Інтимна пластика Хмельницький
Меню
Чекаємо дзвінка