Блефаропластика Ужгород

Підтядка повік Ужгород. Блефаропластика верхіх і нижніх повік.

На сьогоднішній день блефаропластика Ужгорож та підтяжка повік стала однією з найбільш затребуваних серед косметологічних процедур. Вона по суті представляють собою корекцію зморшок, обвислих шкірних складок, що мають на меті позбавлення від «гриж» .Для того, щоб призупинити процеси передчасного старіння, відчувати себе впевнено і комфортно, варто звертатися до досвідчених косметологів.

Пластична операція з видаленням зайвих шкірних складок і шкірних надлишків з кругових очних м’язів, а також усунення жирових «гриж» – це і є блефаропластика верхніх і пластика нижніх повік.Розрізи під час цієї процедури робляться акуратно, шви використовуються косметичні. Наш медичний центр  займається блефаропластикою для всієї Західної України. Уцентрі Клініка пластичної хірургії на Чорновола  ви в руках досвідчених і уважних фахівців, які гарантують успішний результат після процесу лікування.

Блефаропластика, пластика та підтяжка повік Ужгород фото.

Підготовка до пластики повік Ужгород.

Обов’язковою є бажання і згода пацієнта на усунення даного естетичного недоліку за допомогою хірургічного втручання.
Передопераційне обстеження пацієнта:
клініко-лабораторне обстеження для планової операції
огляд терапевта за результатами клініко-лабораторного обстеження
огляд анестезіолога з урахуванням результатів клініко-лабораторного обстеження та висновку терапевта для вирішення питання про анестезіологічне забезпечення (загальний наркоз або місцева анестезія).

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Отопластика Ужгород
Наступний запис
Збільшення грудей Ужгород
Меню
Чекаємо дзвінка