Блефаропластика Хмельницький

Що таке блефаропластика ?

Пластика та підтяжка повік. Покази до операції

Блефаропластика у Хмельницькому або пластика повік – це пластична операція, метою якої зазвичай є усунення вікових змін, що виникли в області повік і прилеглої до них параорбітальной області. Іноді ця операція проводиться і в молодому віці з метою усунення надлишків підшкірного жиру ( «мішків»), рідше ця операція проводиться з метою зміни (моделювання) форми вік, т.зв. «Азіатського розрізу очей». Загалом блефаропластика – це спосіб омолодження погляду, надання йому чіткості та контурності. Розрізняють пластика верхніх повік, коли повіка нависає. Також пластика нижніх повік при жирових грижах. Підтяжка повік усуває припухлості і так звані мішки під очима  та створює загальний омолоджуючий ефект для всього обличчя

При цьому слід мати на увазі, що блефаропластика не усуває дрібні мімічні зморшки навколо очей, «гусячі лапки» і темні кола під очима. Для виправлення цих косметичних дефектів є інші методи (наприклад, лазерний або хімічний пілінг)

Блефаропластика. Результати підтяжки повік у Хмельницькому.

Блефаропластика Хмельницький. В якому віці роблять операцію підтяжка повік?

Вікових обмежень для проведення цієї операції немає. Але найчастіше її проводять після 35-40 років. У цьому віці починають з’являтися перші ознаки старіння: втрачається еластичність шкіри, відбувається поступове відкладення жиру в області нижньої повіки і над верхньою повікою. Також з віком слабшають м’язи параорбітальной області, області чола, брови опускаються, все це може привести до появи «надлишків шкіри», нависання шкіри над верхньою повікою, що надає особі похмуре, похмуре вираз. Тому операцію блефаропластики іноді поєднують з іншими естетичними операціями, спрямованими на комплексне усунення вікових змін особи (наприклад, ендоскопічний ліфтинг брів і чола).

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ринопластика Хмельницький
Наступний запис
Ринопластика Тернопіль
Меню
Чекаємо дзвінка