Блефаропластика Хмельницький

Що таке блефаропластика і коли вона проводиться?
Блефаропластика, або пластика повік – це пластична операція, метою якої зазвичай є усунення вікових змін, що виникли в області повік і прилеглої до них параорбітальной області. Іноді ця операція проводиться і в молодому віці з метою усунення надлишків підшкірного жиру ( «мішків»), рідше ця операція проводиться з метою зміни (моделювання) форми вік, т.зв. «Азіатського розрізу очей».

При цьому слід мати на увазі, що блефаропластика не усуває дрібні мімічні зморшки навколо очей, «гусячі лапки» і темні кола під очима. Для виправлення цих косметичних дефектів є інші методи (наприклад, лазерний або хімічний пілінг)

В якому віці роблять операцію блефаропластики?
Вікових обмежень для проведення цієї операції немає. Але найчастіше її проводять після 35-40 років. У цьому віці починають з’являтися перші ознаки старіння: втрачається еластичність шкіри, відбувається поступове відкладення жиру в області нижньої повіки і над верхньою повікою. Також з віком слабшають м’язи параорбітальной області, області чола, брови опускаються, все це може привести до появи «надлишків шкіри», нависання шкіри над верхньою повікою, що надає особі похмуре, похмуре вираз. Тому операцію блефаропластики іноді поєднують з іншими естетичними операціями, спрямованими на комплексне усунення вікових змін особи (наприклад, ендоскопічний ліфтинг брів і чола).

Попередній запис
Ринопластика Хмельницький
Наступний запис
Ринопластика Тернопіль
Меню
Чекаємо дзвінка