Блефаропластика Чернівці

Блефаропластика, пластика повік Чернівці.

Блефаропластика або пластика повік – це пластична операція на верхніх і  нижніх повіках, в ході якої поліпшується зовнішній вигляд повік, і коригуються вікові зміни навколо очей. Пацієнти середнього віку вдаються до операції, щоб отримати більш молодий і живий вираз очей. Дуже часто навіть у молодих людей генетично зумовлено накопичення жиру під нижніми або верхніми повіками.

Пластика повік Чернівці. Блефаропластика фото результаті

Цю операцію можна проводити, як самостійну, так і в поєднанні з іншими косметологічними операціями. Зазвичай перші ознаки старіння з’являються після 30-40 років. І більшою мірою це стосується тканин навколо очей. Операція дозволяє прибрати «мішки» під очима і складки навколо очей. Блефаропластика надає обличчю молодий і жвавий вираз.

Пластика повік, блефаропластика Чернівці Фото

Планування операції з блефаропластики Чернівці.

На консультації важливо отримати повну інформацію про те, що можна очікувати від операції. Звичайним результатом є більш «молодий» і живий погляд без «припухлостей» тканин навколо очей. Дуже важливо розуміти, що не можна зробити за допомогою даної операції, щоб не було підвищеного очікування результатів операції. Наприклад, маленькі тонкі зморшки навколо очей деяких пацієнтів вирівняти не можна. Це робиться за допомогою інших косметологічних втручань.
Блефаропластика має на увазі досить серйозне втручання в області орбітальної клітковини. Тому перед цим Ви повинні пройти повноцінне обстеження.

Як провдиться блефаропластика Чернівці.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Отопластика Чернівці
Наступний запис
Ринопластика Чернівці
Меню
Чекаємо дзвінка