Блефаропластика Івано-Франківськ

Блефаропластика. Пластика повік Івано-Франківськ

Підтяжка повік. Верхня та нижня блефаропластика Івано-Франківськ.

Пластика повік в останні роки стає все більш популярною, тому що люди прагнуть позбутися перших проявів старіння обличчя, що виражаються в “мішках” під очима. З віком м’язи навколо очей стають слабкішими, розтягуються очноямкові перегородки і жир під очима починає випирати, розтягуючи шкіру. Блефаропластика покликана вирішити цю проблему.

Техніка блефаропластики
Пластика повік може проводитися окремо і в одну операцію – спочатку верхня блефаропластика, потім нижня блефаропластика.

При верхній блефаропластиці хірург робить розріз верхніх повік в їх природній складці, щоб в подальшому не був помітний післяопераційний рубець. Потім прибирає по розмітці надлишки шкіри (жирові грижі), які розходяться під м’язом. У деяких випадках жир не видаляють, а переміщують в слізну борозну, здійснюючи таким чином  западання. У нашій кліеіці найбільш затребуваний саме другий варіант.

Блефаропластика Івано-Франківськ. Фото та відео результатів

При нижній блефаропластиці хірург робить лінію розрізу по краю вій, відшаровує шкіру з м’язом, виділяє жирові грижі, які потім переміщаються вниз або видаляються. Надлишки шкіри відсікаються. У разі якщо м’яз слабкий, її його підтягується і підшивається до окістя орбіти. В кінці операції накладають косметичний шов найтоншою синтетичною ниткою.

Пластика повік, блефаропластика Фвано-Франківськ фото.

Пластику повік Івано-Франківьк проводять як під наркозом, так і амбулаторно. Дана операція практично не має протипоказань і ускладнень, не відноситься до розряду складних. Проте для хорошого результату необхідний досвідчений і професійний хірург. Адже якщо прибрати жиру більше ніж потрібно – очі будуть виглядати запалими, а якщо прибрати шкіру трохи більше ніж потрібно при нижній блефаропластиці – нижня повіка буде вивернутою. Виникне необхідність повторної операції.

Звертайтесь на безкоштовні консультації до пластичного хірурга Різника Андрія Богдановича.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Отопластика Івано-Франківськ
Наступний запис
Ліпофілінг Івано-Франківськ
Меню
Чекаємо дзвінка