Блефароптоз Львів

Корекція блефароплтозу хірургічним методом.

Хірургічне лікування опущених повік. Лікування блефароптозу Львів

Блефароптоз Львів – це аномально низьке положення верхньої повіки, що приводить до часткового або повного закриття очної щілини. При такому положенні повік часто спостерігається роздратування і підвищена стомлюваність очей, необхідність закидати голову назад для кращого огляду, розвиток «двоїння в очах» (диплопии) і косоокості. Лікування блефароптозу у Львові проводиться тільки хірургічним шляхом за допомогою операції резекції або створення дуплікатури леватора і ін. Корекцією опущення верхньої повіки займається блефаропластика. Також у нашій Клініці пластичної хірургії цю операцію виконує лише пластичний хірург Львів вищої кваліфікації з вузькоспціалізованим досвідом у цій області

Блефароптоз. Опущення повіки Львів

Хірургічна корекція блефароптозу. Фото результатів пластики опущених повік.

Корекція блефароптозу Львів. Типи та діагностика блефароптозу

Опущення верхньої повіки є не тільки істотним косметичним дефектом, але і перешкоджає нормальному розвитку і функціонування очі, викликаючи механічне утруднення зору або функціональну сліпоту, коли повіку закриває оглядову лінію.

Блефароптоз поділяють на вроджений і набутий, за ступенем вираженості опущення повіки на частковий (край повіки прикриває верхню третину зіниці), неповний (край повіки опущений до половини зіниці) і повний (верхню повіки закриває усю зіницю). Найчастіше зустрічається односторонній птоз (69%), рідше двобічний (31%).

Вроджений блефароптоз часто поєднується з косоокістю, епікантусом (прікритіея слізного горбка  внутрішнього кута ока вертикальної шкірної складки, парез верхнього прямого м’яза. Постійне прикриття очного яблука століттям згодом призводить до розвитку амбліопії ( «ледачому оці»). При набутому опущенні верхньої повіки нерідко відзначається диплопія (двоїння видимих ​​предметів), випинання очного яблука (екзофтальм) або навпаки більш глибоке розташування очного яблука в орбіті (енофтальм), порушення чутливості рогівки.

Корекція блефароптозу у Клініці пластичної хірургії Львів

У нашій клініці пластичної хірургії перевага віддається такому способу оперативного лікування, як фронтальне підвішування. У цьому випадку використовують пеціальну шовну техніку, при якій втручання проводитися через мікророзріз на шкірі так, що не залишаються післяопераційні рубці. Операція відрізняється меншою травматичністю і більш коротким відновним періодом. Подібні офтальмологічні операції нашим пацієнтам проводяться під короткочасної загальною анестезією. Загалом втручання є різновидом блефаропластика Львів

Естетичний і функціональний результат корекції блефароптозу при правильно обраній хірургічній тактиці зазвичай зберігається на все життя. При опущенні верхньої повіки, обумовленого паралічем нервів, що іннервують м’язи ока (офтальмоплегиєю), лікування дозволяє домогтися часткового ефекту.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Підтяжка обличчя Львів
Наступний запис
Ліпофілінг грудей ціна Львів
Меню
Чекаємо дзвінка