Гінекомастія Луцьк

Лікування гінекомастії Луцьк.

Хірургічна корекція гінекомастії Луцьк. Результати.

Гінекомастія – це збільшення або гіпертрофія області грудей у чоловіків у вигляді підвищення кількості жирового прошарку з розростанням залозистої тканини. Груди перестають бути «плоскими», з’являється схожість за формою і розміром, скоріше, на жіночу. Іноді гінекомастія Луцьк може бути фізіологічною нормою: в перші місяці після народження хлопчиків в разі внутрішньоутробного попадання деякої кількості гормонів матері в кров дитини, або в період статевого дозрівання. В цей час відбуваються властиві йому гормональні стрибки і вони можуть повторюватись в старечому віці. Як захворювання, гінекомастія буває хибна і справжня.

Лікування гінекомастії Львів

Хибна гінекомастія – це збільшення кількості тільки жирової тканини. Це не є небезпечне, проте, дискомфорне явище. В такому випадку рекомендовано проведення ліпосакції – видалення небажаного скупчення жирового прошарку.

Справжньою гинекомастією є розростання ще і залозистої тканини, що вимагає більш серйозного оперативного втручання. Така форма гінекомастії може спровокувати розвиток небезпечних для життя патологій, в тому числі — раку.

Покази лікування гінекомастіхї Луцьк.

Показанням до проведення оперативного втручання є емоційний дискомфорт пацієнта. Гінекомастія – помітне збільшення грудей у чоловіків. Що, відповідно до загальноприйнятих норм і ідеалів, не є привабливою рисою. Швидше, навпаки: у багатьох молодих людей така особливість фігури може стати причиною невпевненості в собі, іноді – глузувань і неприємного уваги з боку оточуючих. Справжня гінекомастія є обов’язковим показанням для операції не тільки з точки зору естетичної медицини. Після виявлення причин даного захворювання і їх усунення, пацієнту рекомендують операцію з видалення залозистої тканини, котра патологічно розростається.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ліпосакція Луцьк
Наступний запис
Пластика обличчя Луцьк
Меню
Чекаємо дзвінка