Гінекомастія Івано-Франківськ

Лікування гінекомастії Івано-Франківськ.

Хірургічна корекція гінекомастії Івано-Франківськ.

Гінекомастія – це доброякісне збільшення грудних залоз у чоловіків. Зовні збільшена грудна залоза виглядає як жіночі груди невеликого розміру. Справжня гінекомастія обумовлена розростанням залізистої тканини і виникає в результаті порушення гормонального статусу, хибна гінекомастія пов’язана з масивними жировими відкладеннями при ожирінні, які збільшують об’єм грудей. Гінекомастія може також розвиватися внаслідок застосування деяких ліків, в основному, гормональних препаратів.

Хірургічна корекція гінекомастії
Операція проводиться в стаціонарних умовах (госпіталізація обов’язкова) під місцевою, внутрішньовенною анестезією або ендотрахеальним наркозом і триває 1 – 4 години. Розташування розрізів залежить від вираженості гинекомастії і визначається індивідуально. Під час операції видаляються грудні залози, надлишки жиру. Операція закінчується накладанням косметичних швів на шкіру.

Лікування гінекомастії Івано-Франківськ фото.

Гінекромастія Івано-Франківськ. Реабілітація.
Після операції пацієнт перебуває в стаціонарі від 1 до 5 днів. Протягом 1 місяця після операції рекомендується носити спеціальний компресійний білизна. У худих пацієнтів відразу після операції в місці видалених грудних залоз в області соска визначається западіння шкіри, яке згодом заповнюється жировою тканиною. Зняття швів здійснюється на 10-14 добу після операції. Остаточний ефект операції необхідно оцінювати через 3 місяці.

Безкоштовні консультації з лікування гінекомастії проводить пластичний хірург Різник Андрій Богданович

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Абдомінопластика Івано-Франківськ
Наступний запис
Ринопластика Івано-Франківськ
Меню
Чекаємо дзвінка