Депіляція воском

Депіляція. Підготовка до пластичних операцій.

Очистка оперативного поля в пластичній хірургії.

Як косметологія так і пластична хірургія Львів часто вдається до процедур депіляції з метою очистки оперативного поля та надання зоні тіла естетичного ефекту. Воскова депіляція – різновид депіляції, при якій кремоподібна маса воску за допомогою лопатки або спеціального ролика наноситься на потрібну ділянку тіла, і після застигання видаляється руками або спеціальними паперовими смужками разом з волоссям.   Ефект  тримається 3-4 тижні, а регулярне проведення процедур робить волосся  слабким і тонким.

Цього часу цілком достатньо для того щоб провести ряд пластичних операцій та перенести комфортний реабілітаційний період.

Як правило воскова депіляція застосовується при підготовках до

Інтимна пластика Львів

Лікування гінекомастії Львів

Лабіопластика Львів

Ліпосакція Львів

Для максимального результату воскової депіляції довжина волосся має бути не менше 5 мм.   Для делікатних ділянок тіла (лобок, зона бікіні, обличчя, пахви) використовується спеціальний гарячий шоколадний віск. він не завдає жодних дискомфортів та немає протипоказів ні при ліпосакція чи операціях в інтимних зонах при лабіопластика Львів. Якщо чоловіків турбує гінекомастія Львів, то воскова епіляція може знадобитись і перед операцією також. На великих ділянках тіла (руки, ноги)  використовується віск у спеціальних картриджах (шоколадний, рожевий, азуленовий).  Після процедури на ділянках проведення депіляції з’являється невелике роздратування шкіри, яке може протриматися від години до доби,  в залежності від чутливості шкіри.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Електроепіляція
Наступний запис
Гігієнічна чистка
Меню
Чекаємо дзвінка