Електроепіляція

Електроепіляція для будь-яклого типу волосся.

Видалення волосся перед інтимною пластикою.

електроепілГоловна відмінність електроепіляції від інших видів епіляції полягає в тому, що процедура електроепіляції підійде для волосся будь-якого кольору і типу. Така процедура дозволяє назавжди видалити волосся на будь-яких ділянках тіла. Однаково ефективно видаляються і жорстке волосся, і ледь помітний пушок.  Видалення волосся відбувається за допомогою спеціальної голки, яка вводиться у кожен фолікул і подає невеликий електричний розряд, внаслідок чого цибулина отримує опік, а речовина що виробляється при електричному розряді згубно діє на ріст клітин.

Перед тим як зробити електроепіляцію  потрібно  проконсультуватися з фахівцем.  Найголовніше, перед відвідуванням кабінету елекстроепіляції  довжина волосся має бути не менше 5 мм. Перед процедурою шкіру обробляють  спиртовим розчином  і спеціальним гелем. Лікар застосовує знеболюючий засіб, оскільки електроепіляція волосся супроводжується сильними больовими відчуттями.  Дуже тонка голочка вводиться в фолікул і подається невеликий розряд. Залежно від того яку структуру і жорсткість має волосся підбирається температура і сила струму. Цибулина волосини «отримує опік» під впливом температури, а луг, який виробляється при електричному розряді згубно діє на ріст клітин. Потім відбувається випадання волосся. Після електроепіляції шкіру дезінфікують і обробляють пом’якшуючими і ранозагоювальними засобами.

Електроепіляція і інтимна пластика. Покази.

Ряд хірургічних процедур серед показів та побажань пластичний хірург Львів переіважно висловлює потребьу в епіляції інтимних зон з метою очистки оперативного поля.

Електроепіляція як правило є потрібна при

Лабіопластика Львів

Інтимна пластика Львів

Пластика статевих губ Львів

Протипоказання для електроепіляції
 • захворювання шкіри (гострі або хронічні);
 • наявність цукрового діабету в декомпенсованій стадії;
 • варикозна хвороба;
 • захворювання серця (ішемічні або гіпертонічні);
 • інфекційні захворювання;
 • онкологічні новоутворення або захворювання;
 • наявність деяких форм гепатиту;
 • наявність епілепсії;
 • на місці передбачуваної епіляції наявність внутрішньоматкової спіралі;
 • не рекомендується проводити процедури під час вагітності та годуванні груддю;
 • наявність електрокардіостимулятора;
 • особиста непереносимість струму.

Після процедури, особливо, якщо проведена електроепіляція обличчя, необхідно чітко дотримуватися зазначених лікарем рекомендацій. Шкіра покривається червоними крапками, які протягом двох-трьох тижнів сходять. Не можна засмагати природним або штучним шляхом, купатися в басейні або лазні, душ приймати  по можливості максимально гарячий. Не наносити  косметичні засоби (декоративного характеру: помада, тональний крем, пудра і т.д.) в першу добу після процедури, а краще в перші кілька днів. Не чіпайте шкіру брудними руками і, щоб уникнути тертя зі шкірою носити по можливості вільний одяг.

До того ж, слід максимально зменшити фізичне навантаження. Оскільки від підвищеної пітливості тіла роздратовані ділянки шкіри будуть гоїтися  набагато довше.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Лікувальні процедури
Наступний запис
Депіляція воском
Меню
Чекаємо дзвінка