Збільшення грудей. Ранній післяопераційний перебіг

Ранній реабілітаційний період. Збільшення грудей у Львові.

Збільшення грудей. Період відновлення.

Після успішної операції зі збільшення грудей у Львові необхідно провести до трьох діб в стаціонарі під наглядом фахівців. Саме в цей час можна виявити можливі ускладнення на ранніх етапах: кровотечі, негативну реакцію на наркоз. При стабільно хорошому самопочутті і нормальному процесі регенерації пацієнтку виписують додому. Попередньо лікар докладно розповідає, як доглядати за швами після маммопластики, і повідомляє про всі протипоказання. У перші дні після операції збільшення груди можуть здаватися більше, ніж очікувалося: це через набряклість. Вона поступово почне спадати, форми придбають бажані розміри.

Збільшення грудей Львів. Етапи реабілітації.

Так як збільшення грудей – це серйозна операція, спочатку шви можуть боліти. Для цього лікар пропише певні знеболюючі препарати. Від пацієнтки потрібне дотримання всіх медичних інструкцій і своєчасні відвідування клініки для огляду. В цьому випадку ранній етап реабілітації пройде без ускладнень і з комфортом.

Відео результату збільшення грудей Львів. Після реабілітації 3 дні.

Можливі побічні ефекти на ранніх стадіях
Груди після маммопластики можуть боліти, особливо інтенсивними будуть відчуття при установці імплантату під м’яз. Як правило, хворобливість проходить протягом 10-12 днів.

З якими проблемами ще можуть з’явитись у пацієнтки після збільшення грудей?

Можливе утруднення дихання. Це пов’язано з обов’язковим носінням компресійної білизни, яка запобігає зміщенню імплантатів і дозволяє сформувати груди.
Можливі невеликі складнощі з самостійним підйомом з ліжка протягом трьох днів після операції.
Виписаній пацієнтці протипоказані будь-які фізичні навантаження і підйом вантажів: це може спровокувати зсув імплантатів або розходження швів.
Протягом двох тижнів після операції необхідно носити спеціальний бюстгальтер, який не можна знімати і мочити. Спати можна тільки на спині. Після виписки, при появі будь-яких несподіваних симптомів, варто негайно звернутися до свого провідного спеціаліста.

Увага COVID-19 ! У звязку з критичним поширенням та збільшенням заражень коронавірусною інфекцією COVID-19 підтримуючи ініціативи ВООЗ та Уряду Укораїни, у нашій клініці проводиться регулярний температурний скрінінг наших пацієнтів та відвідувачів. На території клініки задля зменшення імовіності зараження COVID-19 діє масковий режим, у кожному приміщенні є необхідний перелік деззасобів. Працівники медзакладу приймають та обслуговують пацієнтів в рукавичках. Вхід по одній людині. Супроводжуючих осіб просимо утриматись від візитів.

Пацієнти, корті прибувають у Клініку пластичної хірургії на Чорновола для проведення операцій крім інших аналізів повинні в обов’язковому порядку мати в наявності результат ПЛР-тесту з терміном не більше 48 годин.

Будьмо обережні! Не дамо COVID-19 жодного шансу!

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка