Збільшення грудей Ужгород

Пластика, підтяжка грудей Ужгород.

Мамопластика, збільшення грудей Ужгород.

Мамопластика – операція на молочній залозі для зміни її форми або розміру.
Найбільш затребуваною у всьому світі є аугментаційна маммопластика, тобто збільшення грудей, але також виконується
і редукційна маммопластика – операція для зменшення грудей, розміру молочних залоз.

Збільшення грудей Ужгород. Пластика грудей фото до та після

Операція здійснюються одним з трьох доступів:

Періареолярний доступ. Підтяжка грудей Луцьк
Розріз виконується по нижньому краю ареоли на кордоні незабарвленої і пигментованої шкіри. Такий доступ використовується для установки будь-яких типів грудних імплантів. Рятувальна операція з Періареолярний доступом дає можливість хірургам одночасно зі збільшенням провести пластику ареол і мастопексію підтяжку молочних залоз, корекцію асиметрії або птозу молочних залоз. Післяопераційний рубець через деякий час стає практично непомітним. Єдиний недолік такої операції – зміна чутливості соска, але в абсолютній більшості випадків з часом вона повністю відновлюється.

Ознайомтесь також Зменшення грудей Львів

Аксилярний доступ. Пластика грудей.
Розріз виконується в пахвовій западині. Через підшкірну клітковину, не зачіпаючи молочної залози, здійснюється проникнення в потрібний шар. Такий доступ дозволяє розміщувати імплант і під молочною залозою, і під грудним м’язом. Перевага операції – малопомітність післяопераційного рубця.

Пластика та підтяжка грудей. Андрій Різник про маммопластику.

Інфрамаммарний доступ при збільшенні грудей.

Розріз роблять в складці під молочною залозою, довжина розрізу становить 3-5 сантиметрів. Через розріз роблять широку кишеню, встановлюють імплант.

Пластика грудей, Підтяжка грудей, мамопластика Ужгород фото.

Після маммопластики пацієнт знаходиться 1-2 дня в стаціонарі. Протягом 2-3 днів спостерігається помірний больовий синдром. Кожні 2-3 дня виконується перев’язка, на 8-12 день видаляються шви (можлива безшовна методика). Огляди проводяться через 1, 2, 6 місяців або за потребою. Перші 1,5 – 2 місяці строго рекомендується носити компресійну білизну. У цей період також виключаються будь-які навантаження на плечовий пояс і заняття спортом. Результат оцінюється через 6 місяців.

Крім маммопластики, на молочних залозах з естетичною метою виконуються такі операції, як корекція сосків, корекція ореол, мастопексия (підтяжка) та інші втручання. На пластику грудей ціна залежить від виду втручання і визначається лікарем на консультації.

Запрошуємо на безкоштовну консультацію до пластичного хірурга Різника Андрія Богдановича.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Блефаропластика Ужгород
Наступний запис
Ринопластика Ужгород
Меню
Чекаємо дзвінка