Збільшення грудей Хмельницький

Пластика грудей Хмельницький.

Підтяжка грудей. Збільшення грудей фото Хмельницький.

Пластичний хірург Андрій Різник, вже більше 20 років виконує пластичні операції по зміні форми грудей роблячи її більш привабливою і красивою, використовуючи останні технології в пластичній хірургії. Він проводить операції наступних видів:

Збільшення грудей Хмельницьк. Ендопротезування грудей фото та відео результатів

Ендопротезування грудей є одним з видів маммопластики, що застосовується для моделювання форми і збільшення розмірів грудей за рахунок використання спеціальних протезів (імплантатів), які розміщені в тканини самої залози і / іліпод великий грудний м’яз, до якої в основному і фіксована сама заліза. Найчастіше дана операція проводиться жінкам, яких з тих чи інших причин не влаштовують розміри грудей.
Зменшення грудей (редукційна маммопластика)

Редукційна маммопластика – це один з видів маммопластики, метою якого є зменшення обсягу залози з моделюванням її більш гармонійною форми і контура.
Підтяжка грудей (мастопексія)

Підтяжка грудей. Збільшення грудей Хмельницький фото результатів.

Мастопексия – це один з видів маммопластики, метою якого є відновлення нормального положення молочної залози і ареолярную-соскового комплексу з моделюванням її контурів при опущенні (птозе) залози, але збереження її обсягу. Зазвичай такий тип операції проводиться жінкам, значно втратили у вазі і тим, у кого після періоду годування грудьми обсяг залози в цілому зменшився, а шкіра через зниження еластичності не скоротшала до вихідного стану.
Пластика грудей допоможе вам відчувати себе впевненіше і привабливіше, позбавить від зайвих комплексів. А сучасні способи проведення операцій даного виду, дозволяють робити пластику грудей не впливаючи на можливість годування дитини грудьми.

Для проведення пластики грудних залоз, Вам потрібно записатися на консультацію. На консультації пластичний хірург розповість вам про найбільш важливих подробиці операції з пластики грудей. І допоможе визначитися із зонами доступу, часом і надасть необхідні відомості про період відновлення.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Збільшення грудей Івано-Франківськ
Наступний запис
Збільшення грудей Київ
Меню
Чекаємо дзвінка