Збільшення грудей Чернівці

Пластика грудей, підтяжка грудей Чернівці.

Збільшення грудей, мамопластика Чернівці.

Мамопластика Чернівці– єдино можливий спосіб повернути формі та обсягам бюсту колишню красу. Найчастіше після вагітності і вигодовування дитини грудьми груди може бути потрібне як збільшення грудей так і зменшення грудей.

Збільшення грудей Чернівці. Результати фото до та після операції

За допомогою підтяжки пластичні хірурги усувають провисання жіночих грудей. Вона здійснюється завдяки переміщенню вгору внутрішніх тканин молочних залоз. Варіантів ліфтингу грудей існує велика кількість. Пластику або підтяжку грудей можливо поєднувати зі зменшенням або збільшення молочних залоз. У будь-якому випадку, головне завдання хірурга – повернути жіночих грудей її привабливість.

До мінусів пластики грудей можна віднести рубці, уникнути яких ніяк не можна. Їх довжина залежить від ступеня хірургічного втручання. Якщо груди сильно опущена і має великий розмір, то розріз потрібно довше – такого правило маммопластики. Хоча, зрозуміло, рубці зовсім не зводять до мінімуму кінцевий естетичний результат. Адже після естетітческой пластики груди стає пружною і міцною, а рубці, тонкі і з часом все менш помітні, не псують загального приголомшливого ефекту.

Хочемо зазначити, що пластичні хірурги завжди вибирають техніку операції таким чином, щоб домогтися мінімуму рубців. Якщо груди опущена трохи, іноді роблять розріз у вигляді півмісяця по краю ареоли. І хоча рубець в цьому випадку майже не помітний, деколи настільки ж не значний виходить і результат. Розріз у вигляді перевернутої букви Т в даний час застарів і передав пальму першості надрізу в формі латинської L, який іде в складці під грудьми в одну сторону. В обох варіантах основна частина рубця сховається складкою під грудьми, але помітний він все ж буде. Треба сказати, що сама складка під грудьми є невід’ємною складовою красивих грудей, і в разі її відсутності створюється ефект неприродності.

Підтяжка грудей. Пластика грудей Чернівці фото

При вертикальній пластики грудей залишається всього один – вертикальний розріз, який добре видно відразу після операції, але незабаром біліє і зливається зі шкірою. Якщо його вид Вас все ж буде не влаштовувати, пізніше можна вдатися до його корекції. Ви зможете носити мереживні бюстгальтери, відкриті купальники і сміливо оголяти груди без остраху, що хтось виявить сліди операції.

Запрошуємо на безкоштовні консультації до пластичного хірурга Різника Андрія Богдановича

Телефон для запису на консультацію: +38 067 724 11 25

Email для листування: riznykand@gmail.com

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ринопластика Чернівці
Наступний запис
Корекція втягнутих сосків Львів.
Меню
Чекаємо дзвінка