Збільшення губ Львів

пластика губ львів

Ін’єкційна пластика губ. Збільшення губ Львів.

Хейлопластика у Львові. Всі види пластика губ

Хейлопластика Львів – це новий зростаючий тренд. Збільшення губ, це процедура як виконується для зміни форми і розміру губ і області довкола них. Губи як з чужого обличчя – таких дівчат ти напевно бачила чимало. По суті, це результат побажань самих панянок, які бажають губи як у Анджеліни Джолі, Скарлетт Йоханссон чи Джесіки Альби. Пластичний хірург Львів не зрозуміє тебе, коли ти будеш трясти фотографіями зірок Голлівуду перед його носом. Адже при виборі форми і збільшення розміру губ потрібно вивчити близько 15 параметрів твого обличя! І тільки тоді ти отримаєш свої губи, а не щось чужорідне.

Збільшення губ гіалуроновою кислотою. Збільшення верхньої губи, збільшення нижньої губи ціна

У тебе є два варіанти: косметологічна процедура та пластична хірургія Львів. Кожна з них має свої за і проти. Сьогодні можливо виділити 15 жхвилин і прибігти до свого косметолога і зробити пару уколів чи застосувати філери для збільшення губ.

Збільшення губ ін’єкціями. Що треба знати?

По-перше, після процедури буде набряклість, яка збережеться протягом 2-3 днів. Пов’язано це і з місцевим анестетиком, і з травмою шкіри під час ін’єкцій. По-друге, препарату потрібен час, щоб прийняти «остаточне положення» в області губ. Якщо в цей період ти помітиш деякі нерівності, їх можна легко прибрати, розім’явши між пальцями. А ще корекцію губ можуть робити в два етапи. Так часто буває в тому випадку, якщо губи занадто вузькі і потрібне введення великого об’єму філлера. Ця тактика дозволяє уникнути переростяжок шкіри. Другу порцію препарату тобі введуть через два тижні після першої процедури. Остаточний результат у всіх вище перерахованих випадках ти зможеш оцінити через місяць, коли звикнеш до «новх» губ.

Хейлопластика Львів. Пластика і збільшення губ всерйоз і надовго.

На нашому сайті ми багато уваги пиділяємо питанню хейлопластики губ, їх збільшенню та корекції. Як завжди є свої покази і протипокази. Потрібна підготовка та контроль над ходом до та після  операції відновлення після пластики губ
Залежно від розв’язуваної проблеми, можуть застосовуватися різні методи пластики губ:

VY пластика губ – використовується для збільшення розміру губ. З внутрішньої сторони робиться кілька вертикальних V-образних розрізу, які зшиваються в вигляді Y. Розрізи також можуть проводитися горизонтально, що дозволить відкоригувати форму.
Укоротшення губ – для коригування довжини губи хірург висікає еліпсовидну ділянку шкіри.
Пластика губ Bullhorn – використовується для зменшення відстані між губою і носом, шляхом видалення хвилеподібного відрізка шкіри і зшивання розрізу.
Corner Lift або корнерліфт-щоб підняти куточки губ, буде проведено видалення фрагментів шкіри над кутом губ і з внутрішньої сторони. Процедура носить тимчасовий характер, ефект триває до 2 років.
Резекція DAO -також спрямована на підняття куточків губ, результат досягається шляхом підрізання м’язів, розташованих над верхньою губою.
Редукційна пластика губ – відновлення розміру губ після невдалого збільшення, шляхом видалення зайвої і рубцевої тканини, імплантату або залишків препарату.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Міжгрудна зона при маммопластиці
Наступний запис
Ліпофілінг рук Львів
Меню
Чекаємо дзвінка