Клініка пластичної хірургії на Чорновола у Львові – безпечна для відвідувачів

пластичний хірург львів

Пластичний хірург та якісні послуги у Львові.

Клініка пластичної хірургії Львів серед найбезпечніших у регіоні

пластиний хірург у Львові

Пластичний хірург у Львові повинен декларувати, слідувати і пропагувати не тільки якість надання послуг, але й дотримання високих стандартів чистоти та безеки перебування пацієнтів у закладі. Особливо це питання актуальне в період поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Останнім часом явище внутрішньолікарняної інфекції (ВЛІ) все частіше стає предметом обговорення та  є актуальним для кожного пацієнта та медичного працівника в тому числі і Клініки пластичної хірургії в Україні. У світі вже давно існують програми, мета яких контроль за поширенням інфекцій у лікарнях. Їх роль насправді дуже велика для діяльності цього сектору економіки. Ця ініціатива впевнено просувається сьогодні і в Україні. Саме для розповсюдження знань та досвіду про наслідки ВЛІ та організацію заходів безпеки,  функціонує асоціація «Служба організації інфекційного контролю». Основна місія служби – збереження здоров’я персоналу та пацієнтів закладів.

Клініка пластичної хірургії на Чорновола вважає одним із важливих новацій  проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», котрий провів грунтовний аналіз нашого Центру пластичної хірургії. Метою проекту є виявлення зон порушення стандартів чистоти та гігієни у ЛПЗ України. Об’єктом виступає дотримання стандартів чистоти та безпеки у ЗОЗ згідно чинного законодавства, а предметом – сучасний стан гігієни у ЗОЗ України.

З приємністю хочемо повідомити, що наша Клініка пластичної хірургії, персонал та кожен пластичний хірург на підставі висноску даного проекту відповідає найвищим стандартам, котрі пропагує Всеукраїнська служба організації інфекційного контролю.

а такі опеації як:

блефаропластика Львів

ліпосакція Львів

абдомінопластика Львів

та інші визнані найбезпечнішими пластичними операціямИ, котрі виконують наші пластичні хірурги

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Пластика обличчя ціна Львів
Наступний запис
Маммопластика. Корекція невдалих операцій
Меню
Чекаємо дзвінка