Пластика грудної ареоли у Львові.

Питання і відповіді про корекцію втягнутого соска

Проблема втягнутих сосків грудей може сильно пригнічувати жінок. У світі 10-20% жінок скаржаться на втягнуті соски, які не тільки ускладнюють або унеможливлюють годування немовляти грудьми, але також можуть бути причиною інфекції або естетичного дискомфорту.

Причини втягнутих сосків можуть бути як вродженими (анатомія, різні генетичні синдроми), так і набутими (після годування; внаслідок травми, що призвела до некрозу жирової тканини грудей, а також формування рубцевої тканини; птоз грудей; злоякісне захворювання грудей; інфекційні хвороби грудей; внаслідок стрімкої та великої втрати ваги та ін.). Ці зміни грудей пов’язані з укороченими молочними протоками або надмірно широким сфінктером м’язів ареоли.

Виділяються три ступені інверсії сосків:

Перша ступінь – коли сосок втягнутий, проте при легкому дотику він виходить поверхню. У цьому випадку, годування немовляти не буває скрутним;
Друга – втягнуті соски можна витягти, але не так легко, як у першому випадку. Годування груддю можливе, але ускладнене внаслідок сильнішого фіброзного порушення молочних проток
Третя – соски сильно втягнуті і рідко можуть бути вилучені. Потрібно хірургічне втручання, оскільки годування груддю неможливе. Даний ступінь інверсії сосків може викликати свербіння та інфекцію.
Лікування втягнутих сосків у Львові залежить від ступеня інверсії сосків. Безопераційне лікування включає такі методи, як: пірсинг сосків, застосування спеціальних вакуумних аспіраторів. Що стосується хірургічного втручання втягнуті соски може коригувати операція збільшення молочних залоз із застосуванням імплантів чи операція з корекції сосків.

пластика ареоли. корекція втягнутих сосків львів

Фото корекція втягнутих сосків. Результати пластики ареоли Львів.

Під час проведення цієї операції під загальним або місцевим наркозом (за бажанням пацієнта) виконується 2-3 мм інцизія (розсічення) в середній частині нижнього полюса соска. Дуже обережно від навколишніх тканин відокремлюються молочні протоки. Потім, використовуючи нитку, що розсмоктується, зсередини соска ущільнюються його стінки. Рана зашивається ниткою, що розсмоктується. Для сосків застосовується спеціальна та індивідуальна лонгета, що підтримує тканину соска, витягнутого з грудей, ще два тижні. Результат операції – красивіший контур грудей, т.к. сосок фіксується в анатомічному та функціональному положенні.

Після операції протягом 4 – 6 тижнів рекомендується уникати фізичних навантажень верхньої частини грудей, на кілька днів призначається профілактика із застосуванням антибіотиків, якщо пацієнтка відчуває біль, то застосовуються анальгетики. Приймати душ можна через 3 дні, а ванну – через 2 тижні.

Після операції можливі такі ускладнення: зниження чутливості сосків, утруднення під час годування груддю, інфекція.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка