Корнер-ліфт. Пластика кутиків губ Львів.

хейлопластика корнерліфт львів

Пластика губ корнер-ліфт у Львові.

Хейлопластика та підйом кутиків губ.

У зв’язку з віковими змінами куточки губ опускаються, обличчя приймає незадоволений і сумний вигляд. Особливо симптоми старіння шкіри помітні на жіночому обличчі, оскільки крім цієї проблеми з’являються супутні: шкіра стає менш пружною, сухий, з’являються глибокі зморшки.

Але бувають такі випадки, коли і молоді дівчата звертаються до фахівців з проблемою опущених куточків губ, яка збереглася з дитинства. Це пов’язано з індивідуальною будовою обличчя, і підправити ситуацію можливо тільки за допомогою корекції губ. Корнер-ліфт у Львові – процедура омолодження шкіри та контуру губ

Корнерліфт львів

Пластика губ Львів, Хейлопластика – хірургічні втручання, спрямовані на корекцію форм, зменшення і збільшення губ.

Пластична операція губ дозволяє:

Підняти опущені куточки рота (Корнер-Ліфт);
Зменшити і збільшити губи;
Скоротити відстань від верхньої частини губ до початку носа;
Омолодити нижню третину обличчя.

Корнер-ліфт. Покази до операції корекція губ.

Мета пластичної операції Корнер-ліфт Львів– повернути обличчю чарівність і радість посмішки. Це метод пластики губ в ході якого вирішується задача – підняти куточки губ вгору.

Корнер-ліфтинг проводиться пацієнтам, у яких в куточках рота помітні вікові зморшки, опущені куточки губ. В основному корекція губ затребувана у жінок після 45 років. Виконується в комплексі хейлопластика Львів.

Значними перевагами пластики Корнер-ліфт Львів є: постійний ефект, який зберігається на все життя і гарантована легка реабілітація.

Особливості пластичної операції Корнер Ліфт

Корнер Ліфт – це амбулаторна і малотравматична операція з корекції губ у Львові. В основному процедура проводиться із застосуванням місцевої анестезії.

Суть пластики Корнерліфт полягає в розтині певних зон шкірного покриву і видаленні невеликої кількості шкіри і м’язів. Потім накладаються шви, і лінія губ помітно піднімається, нагадуючи легку посмішку.

Тривалість операції становить півгодини. Вже через годину після пластики пацієнтові можна вирушати додому. Якщо під час Корнер Ліфта використовувалися  нитки, що не саморозсмоктуються, то шви знімаються через тиждень після корекції губ. Врахуйте, корекція Корнерліфт  не призводить до збільшення обсягу губ, а лише допомагає прибрати зморшки і підняти куточки рота.

Пластика губ Корнерліфт. З чим можн поєднати.

Хейлопластика Львів – це група нескладних пластичних операцій. Це дає нагоду поєднувти різні види пластики губ

Булхорн – вид пластичної операції за допомогою, якої зменшується відстань між носом і верхньою губою. При спілкуванні, верхня губа некрасиво приспущена вниз. Знайома така проблема? Тоді переходите на сторінку Булхорн.

Ліпофілінг – дана операція дозволяє скорегувати дефекти губ та обличчя, використовуючи в якості ін’єкції власну жирову тканину пацієнта, яка береться з різних ділянок тіла. Такий вид пластики допомагає поліпшити зовнішній вигляд губ, скул, щік, нижніх і верхніх повік, підборіддя і нижньої щелепи в цілому. До того ж корекція здатна згладити носогубні зморшки.

Пластика губ Корнерліфт. Результати корекції.

У дівчат з тонкою і ніжною шкірою після підтяжки куточків губ може деякий час бути видно невеликий рубець. Тому, дівчатам рекомендується вдаватися до операції, якщо у них є природний дефект.

Корнер Ліфт у Львові дозволяє змінити вираз обличчя позбавляє від маски «вічного невдоволення». Саме куточки губ висловлюють наш настрій. Після операції обличчя пацієнта перетворюється з похмурого в доброзичливе з ледь помітною усмішкою. Від такого чарівного обличчя справді складно відірвати погляд.

Якщо ви хочете отримати більш детальну інформацію про процедуру Корнер Ліфт у Львові, і не впевнені показана вам дана операція, ви можете зв’язатися з нашими хірургами, які з радістю дадуть відповідь на всі ваші запитання за телефоном +38 067 724 1125.

Висококваліфіковані фахівці Клініки пластичної хірургії у Львові допоможуть втілити мрії про ідеальну зовнішність в реальність за приємною ціною.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Чи сумісні Акція та Підтяжка грудей Львів
Наступний запис
Збільшення грудей. Відгуки
Меню
Чекаємо дзвінка