Косметичний масаж обличчя та шиї

Масажні процедури та реабілітація.

Практика косметичних масажів у пластичній хірургії.

Косметичний масаж  – необхідна складова частина як  підготовки до пластики обличчя так і загального косметичного догляду за шкірою обличчя та шиї. Без поєднання з цим масажем багато косметичних процедур не досягнуть бажаного результату. Косметичний масаж, що проводиться правильно і систематично, сприяє уповільненню процесу старіння шкіри обличчя і шиї.

Об’єктами косметичного масажу є обличчя, шия і волосиста частина голови. Але варто відзначити, що  косметичний масаж позитивно впливає не тільки на шкіру і м’язи обличчя, шиї та голови, а й на весь організм. Відбувається це через те, що в результаті дії на шкіру в кору головного мозку надходять нервові імпульси.

Використання технік масажу у реабілітаційному періоді після пластичної хірургії.

Послуги нашої клініки пластичної хірургії багатогранні. Ми пропонуємо ряд косметологічних процедур як для пластична хірургія Львів так і для проведення омолоджуючих процедур на обличчі.

Стара школи косметології радить активне розбивання жирових пакетів обличчя як підготовчий етап перед підтяжка обличчя Львів. Позитивний вплив це має і на ліпосакція Львів. Без цього також не обходиться жодна підтяжка обличчя в нашій клініці у Львові.

Пластичний хірург Львів завжди зверне увагу щодо термінів проведення таких процедур після:

Підтяжки обличчя Львів

Блефаропластика Львів

Поновлювати масаж обличчя можна після завершенню основних процесів рубцювання не раніше ніж за 1,5 місяця з моменту виконання операції

У косметичному масажі застосовуються прийоми погладжування, розтирання, розминання та вібрації. Правильно проведений косметичний масаж сприяє активізації обміну речовин, очищає шкіру, прискорює кровообіг, допомагає видаляти з тканин продукти життєдіяльності організму, полегшує дихання шкіри, підтримує тонус м’язів. У результаті проведення процедури косметичного масажу відбувається значне покращення самопочуття пацієнта, піднімається настрій, людина стає бадьорьою  та енергійною.

Косметичний масаж поділяється на гігієнічний (профілактичний), лікувальний і пластичний.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
РІЗНИК АНДРІЙ БОГДАНОВИЧ
Наступний запис
Лікувальні процедури
Меню
Чекаємо дзвінка