Лабіопластика реабілітація

Пластика статевих губ Львів

Інтимна пластика. Реабілітація у Львові

Лабіопластика Львів – процедура, спрямована на зміну форми і обсягу великих чи малих статевих губ хірургічним шляхом. Лабіопластика дозволяє усунути функціональні і естетичні вади статевих органів, що з’являються через пологи, перенесені травми, а також з огляду на вік. Якщо ви ще не знаєте, де зробити таку операцію як Лабіопластика, то можете сміливо довірити проведення цієї процедури нашій клініці пластичної хірургії на Чорновола

Лабіопластика. Покази до проведеня інтимної пластики

Які проблеми вирішує лабіопластика у Львові.  У нормі великі статеві губи закривають малі, що зменшує ризик інфікування і підтримує в інтимній зоні оптимальний температурний режим. Однак це далеко не завжди буває так.

Як правило, Лабіопластика потрібна тоді, коли жінка відчуває невдоволення щодо зовнішнього вигляду своїх статевих органів. Найчастіше це стає приводом для появи психологічного дискомфорту і причиною скутості в сексуальному житті. Більш того, Лабіопластика статевих губ показана при наявності:

функціональних дефектів в зоні бікіні;
придбаних вікових недоліків;
болів під час сексуальних контактів, пов’язаних з неправильними розмірами статевих органів;
сильних незручностей при носінні білизни, звичайній ходьбі або фізичної активності.

Інтимна пластика статевих губ. Як проходить лабіопластика

Клініка пластичної хірургії на Чорновола пропонує вам зробити Лабіопластика у Львові і отримати гарантовано позитивний результат. Лабіопластика малих статевих губ виконується нами як хірургічним так і безопераційним методом. Інєкційна процедура передбачає введення в статеві органи гіалуронової кислоти, яка є нетваринного походження. Хірургічний метод,  інтимна пластика використовується при більш виражених дефектах ьа розростані тканин і передбачає висічення і ушивання надлишкових чи хворобливих тканин.

Лабіопластика малих губ зазвичай супроводжується неприємними відчуттями. Для їх усунення проводиться місцеве знеболення. Це робиться за бажанням пацієнтки. Сама процедура займає приблизно півгодини.

Лабіопластика. Інтимна пластика реабілітація

Будучи хірургічним втручання, лабіопластика потребує певного періоду для реабілітації. В перші дні після перенесеної процедури може спостерігатися набряклість, супроводжувана больовими відчуттями малої і середньої інтенсивності. Турбуватися з цього приводу не варто, адже всі подібні симптоми пройдуть вже через пару днів.

Протягом перших 14 днів після лабіоплатики необхідно відмовитися від виснажливих фізичних навантажень, походів в лазню і сауну, плавання в басейні. Від статевого життя доведеться утриматися приблизно на 12 днів.

Результат успішно проведеної процедури зберігається на термін від 5 до 10 років в залежності від фізіологічних особливостей конкретної пацієнтки. Частими є випадки, коли лабіопластика має тривалий ефект і пацієнт більш ене звертається за процедурою

Лабіопластика статевих губ. Очікувані результати

Висока ефективність і доступна ціна Лабіопластика статевих губ роблять її популярною серед жінок різного віку і будь-якого фінансового становища. Після проведення лабіоплоастики, комюінуючи її з ліпофілінг статевих губ та завдяки філерам гіалуронової кислоти тканини статевих органів набувають оптимальну щільність, в результаті чого проблеми з інтимною зоною перестають турбувати. Якщо говорити конкретніше, дана процедура:

робить зону бікіні більш привабливою зовні, омолоджує її, зміцнює;
значно спрощує гігієнічний догляд;
усуває болі під час статевого акту;
повертає психологічний комфорт;
допомагає відновити впевненість у собі.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка