Ліпосакція Луцьк

Видалення надлишків жиру. Ліпосакція Луцьк.

Ліпосакція живота і талії в Луцьку.

Ліпосакція Луцьк – видалення органічних відкладень жирової тканини за допомогою вакуумної аспірації. Метод застосовується не для зниження ваги і не для боротьби з целюлітом, а для корекції фігури.

Найкращий результат від ліпосакції зазвичай досягається у людей з нормальним або помірно підвищеним вагою і віком до 35 років, що обумовлено еластичністю шкіри (краще скорочується після операції). В’яла шкіра не може в повній мірі скоротитися, і може знадобитися хірургічне видалення надлишків шкіри.

Ліпосакція талії Луцьк. Результати ліпосакція до та після операції

ліпосакція таліїї луцьк

Ліпосакція Луцьк. Переваги ліпосакції
    • дозволяє позбутися від жирових відкладень назавжди, так як віддаляється сам субстрат для накопичення резервного жиру – жирові клітини;
    • не вимагає виснажливих дієт в післяопераційному періоді;
    • не залишає рубців на шкірі.

Тривалість операції залежить від кількості зон ліпосакції і запланованого обсягу видалення жирової тканини. При невеликих обсягах можливо зробити ліпосакцію під місцевою анестезією, в інших випадках застосовується загальний наркоз. Шви знімаються на 7 добу після операції. Протягом першого тижня може спостерігатися невелике підвищення температури. Гематоми проходять через 2-3 тижні, набряки повністю йдуть через 2 місяці. Перші 3-5 місяців зберігається зниження чутливості шкіри. Рекомендується носіння компресійного білизни до сходження набряків.

Ліпосакція Луцьк фото. Проведення опреацій з ліпосакцій.

На ліпосакцію Луцьк ціна  залежить від зони втручання – так, одними з найдорожчих є ліпосакція зони «галіфе» (ліпосакція стегон) і ліпосакція живота (4 зони). Те, скільки коштує ліпосакція в кожному конкретному випадку, визначається на консультації лікаря.

 

У Клініці пластичної хірургії на Чорновола ліпосакція проводить пластичний хірург з багаторічним успішним досвідом Різник Андрій Богданович.

Запрошуємо на безкоштовні консультації щосуботи.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Отопластика Луцьк
Наступний запис
Гінекомастія Луцьк
Меню
Чекаємо дзвінка