Ліпосакція Тернопіль

Ліпосакція Тернопіль.

Видалення надлишків жиру за допомогою ліпосакції Тернопіль.

Шукаючи ліпосакція Тернопіль пропонуємо розглянути варіант проdедення цієї процедури в Косметичній клініці на Чорновола.

Види класичної ліпосакції:

Вакуумна ліпосакція, при якій підшкірна жирова клітковина локально руйнується і через крихітні розрізи видаляється;

Ультразвукова ліпосакція – жирові клітини попередньо руйнуються ультразвуком, а потім жирова емульсія видаляється з-під шкіри за допомогою вакууму;

Ліпосакція радіохвильова – жирові клітини попередньо руйнуються радіохвилями, а потім жирова емульсія видаляється з-під шкіри. Крім розщеплення жирових відкладень забезпечується ефективна підтяжка шкіри і скорочення шкірної тканини до 60%. Це вирішує одну з основних проблем ліпосакції: в’ялість і відвисання шкіри після операції.

Багаторівнева тьюменесцентна ліпосакція в поєднанні з ультразвуком і радіочастотна ліпосакція дозволяють домагатися найкращих результатів при різних варіантах жирових відкладень. Переваги інших варіантів ліпосакції (водоструминна, електромеханічна, лазерна та ін.) з нашої точки зору мають сумнівний характер. Досвід виконання ліпосакцій в нашій клініці значний (з 1965 року). Операцію ліпосакції в нашій клініці виконують всі хірурги, оскільки це є прийнятим стандартом. При роботі використовуються набори канюль діаметром від 1,2 до 3,7 мм. в залежності від глибини залягання жиру і його товщини. Детально дані методики описані в “Керівництві з пластичної та реконструктивної хірургії”, в розділі по ліпосакції, який написаний хірургами нашої клініки.

Ліпосакція Тернопіль. Видалення надлишків жиру. Результати

Обсяг видаляється жиру може бути різним, залежно від особливостей фігури і обсягу існуючого жиру. При ліпосакції колін, “галіфе”, живота і рук, найчастіше віддаляється від 2-х до 7-и літрів жиру. Ми рекомендуємо проведення реабілітаційних процедур нашим пацієнтам. Реабілітація передбачає: носіння компресійного білизни 3-4 тижні, з 3-х діб – LPG. Вибір методу залежить від індивідуальних особливостей пацієнта, структури і розташування відкладень підшкірної жирової клітковини. Тривалість ліпосакції складає від 30 хвилин до декількох годин.

 

У Косметологічній клініці на чорновола операції для Ліпосакція Тернопіль проводить РІзник Андрій Богданович

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Отопластика Тернопіль
Наступний запис
Гінекомастія Тернопіль
Меню
Чекаємо дзвінка