Ліпосакція фото

Ліпосакція у Львові. Фото

Ліпосакція. Результати операції.

Ліпосакція Львів – це естетична операція, спрямована на видалення жирових відкладень з певних ділянок тіла пацієнта. Всупереч стереотипу, що склався, ця процедура не показана людям, що страждають ожирінням, оскільки її основне завдання – не зменшення ваги людини, а зміна обрисів фігури.

Ліпосакція Львів. 

Прийнято вважати, що основною мішенню ліпосакції є передня черевна стінка. Але нерідко корекції вимагають і інші області тіла. Хірурги виділяють близько 25-ти зон, що підлягають ліпосакції. Сюди входять різні ділянки рук і ніг, спини, обличчя, шиї та грудної клітини. Видалення жирових відкладень в кожному конкретному випадку змінює силует пацієнта певним чином, і тільки грамотний доктор здатний точно передбачити результат втручання.

Часто ліпосакцію деяких ділянок тіла радять поєднувати з іншими типами пластичних операцій: так, при видаленні жирової тканини з нижньої частини обличчя, шиї і підборіддя можливо провести підтяжку шкіри, що забезпечує подвійний омолоджуючий ефект і запобігає утворенню надлишкових складок в цій області. А ліпосакція живота в комплексі з абдомінопластика Львів – видаленням надлишків шкіри на передній черевній стінці – обіцяє повернення стрункого силуету.

ліпо1 ліпо2

Проте в деяких випадках ліпосакція є важливим доповненням до методів зниження ваги. Скорочення обсягів стегон, талії і плечей дозволяє скорегувати силует, що «розплився» після різкої втрати значної кількості кілограмів.

П

Пластичну опрацію з ліпосакції проводить пластичний хірург Різник Андрій Богданович

 

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка