Ліпофілінг повік

Ліпофілінг повік ціна у Львові.

Жирозберігаюча блефаропластика ціна

Ліпофілінг верхніх і нижніх повік може широко застосовуватися, як самостійна операція. Адже з віком шар жирової тканини в області повік помітно стоншується, а сам жир мігрує і деформується.
Досягнення бажаного результату в найкоротші терміни, з мінімальним реабілітаційним періодом і з малими ризиками та ускладненнями – це завдання, яке ставить перед нами пацієнт. Може бути тому ліпофілінг обличчя і, зокрема, ліпофілінг повік стає все більш популярним. Адже саме липофилинг може відповідати всім цим цим вимогам.

Ліпофілінг повік у Львові. Аргументи за операцію

Проводячи діагностику обличчя пацієнта перед операцією, ми робимо комплексний аналіз всієї верхньої третини лиця. За рахунок проведення ліпофілінг верхньої повіки, нам вдається заповнити обсяг. Іноді ми проводимо цю операцію в поєднанні з ліфтингом латеральної частини брови. Це дозволяє повернути брову в правильне анатомічне положення, і тим самим вирішити проблему надлишків шкіри верхньої повіки, не вдаючись до традиційної блефаропластики.

У молодих пацієнтів до 40 років, при відсутності значних надлишків шкіри верхньої повіки, цей метод дає значні естетичні результати.
Ліпофілінг верхньої повіки добре поєднується з такими омолоджують операціями, як пластика верхньої повіки, ліфтинг чола, скроневий ліфтинг, кругова підтяжка обличчя.
Крім того потрібно сказати, що ліпофілінг верхньої повіки – це вкрай делікатна операція. Пов’язано це з тим, що шкіра верхніх повік дуже тонка, і будь-який контурування жиру в цій області буде помітним.

Ліпофілінг нижньої повіки. Практика застосування.

Що стосується ліпофілінг нижніх повік, то він актуальний як при яскраво вираженій слізній борозні, так і при наявності жирових випинань (гриж).
Виражена слізна борозна – проблема вкрай поширена. Причому спостерігається не тільки у пацієнтів середнього віку, яким потрібна повноцінна блефаропластика, але і в досить молодому віці.

Ліпофілінг верхніх та нижніх повік ціна у Львові.

Ліпофілінг повік ціна 7000 грн.
Ліпофілінг верхньої повіки ціна 8000 грн.
Ліпофілінг нижньої повіки ціна 10000 грн.
Ліпофілінг слізної борозни ціна 12000 грн.
Ліпофілінг анестезія ціна 4000 грн.

Оперує хірург вищої кваліфікаційної категорії

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ліпофілінг обличчя ціна
Наступний запис
Ліпофілінг сідниць ціна
Меню
Чекаємо дзвінка