Ліпофілінг рук Львів

ліпофілінг рук львів

Ліпофілінг кистей рук Львів.

Омолодження шкіри рук власним жиром.

Ліпофілінг рук – ефективна, при цьому ощадна методика пластичної хірургії у Львові, спрямована на корекцію кистей рук. Її суть – в пересадці пацієнтові власного жиру, який забирається з інших частин тіла. В результаті заповнюється обсяг, відбувається омолодження шкіри. Це важливо, адже саме руки видають вік жінки. Така операція часто проводиться для усунення вікових дефектів на обличчі, збільшення грудей ліпофілінг і ліпофілінг сідниць та ін. Вона добре поєднується з ліпосакція Львів і іншими методиками.

Для чого робити ліпофілінг кистей рук у Львові.

Існують праямі покази для проведення ліпофілінгу рук
прояви старіння шкіри;
атрофія підшкірного жирового шару;
зморшки і складки;
пігментні плями;
шрами;
вікове витончення шкірного покриву.

Ліпофілінг рук і кистей. Як відбувається операція та реабілітація .

Ліпофілінг рук у Львові. Етап підготовки

Лікар направляє пацієнта на аналізи та обстеження, дає рекомендації. У їх число входить відмова за два тижні від: куріння (або істотне скорочення кількості сигарет), алкоголю, прийому препаратів на основі ацетилсаліцилової кислоти.

Ліпофілінг кистей реабілітація. Період відновлення.

Після операції з ліпофіліг рук пацієнтові не потрібно довго перебувати в клініці, майже відразу можна вирушати додому. У нормі в перші 10-12 годин відчувається періодична пульсуючий біль в руках. Для її усунення лікар порекомендує знеболюючий препарат. Деякий час можуть бути присутніми синці і набряки в зонах забору і введення жирової тканини. Вони не завдають дискомфорту і проходять самі собою.

Протягом перших 3-4 тижнів потрібно уникати навантаження на руки, відмовитися від відвідування лазні і сауни, не засмагати.

Оперує пластичний хірург у Львові вищої кваліфікаційної категорії

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Збільшення губ Львів
Наступний запис
Абдомінопластика ціна Львів
Меню
Чекаємо дзвінка