Ліпофілінг сідниць ціна

Ліпофілінг сідниць  Львів.

Глютеопластика власним жиром ціна.

Ліпофілінг сідниць – це методика корекції зовнішності за допомогою ін’єкцій власної жирової тканини.

Процедура ліпофілінга сідниць в клініці пластичної хірургії ProCosmetic e Kmdjds проводиться висококваліфікованими хірургами з досвідом роботи більше 25 років. Ми надаємо своїм клієнтам найвищий рівень безпеки та якості послуг, що базується на індивідуальному комплексному підході. Ведення кожного пацієнта відбувається під ретельним контролем висококваліфікованої команди лікарів. Відділення пластичної хірургії оснащено сучасним високотехнологічним хірургічним, анестезіологічним, реабілітаційним обладнанням, що відповідає найвищим стандартам якості.

Глютеопластика власним жиром у Львові. Пластика сідниць собливості

Пацієнт проходить попереднє медичне обстеження, за результатами якого пластичний хірург Львів зможе прийняти рішення про доцільність ліпофілінг сідниць. Перед операцією хірург обов’язково аналізує пропорції скелета (довжину ніг і м’яких тканин сідничних частин).

Специфіка операції полягає в тому, що очищені жирові клітини, взяті з проблемних областей вводяться в зону, що вимагає корекції, в даному випадку, сідниці. Ліпідна тканину бере участь у формуванні нових контурів сідниць, відповідних побажанням пацієнта.

Процедура триває близько 70 – 80 хвилин.

Ін’єкції жиру дозволяють поліпшити форму сідниць за рахунок збільшення обсягу і підведення їх верхній частині. Дане оперативне втручання виправдане, наприклад, якщо у пацієнтки порушена симетрія або заняття спортом не дають належного ефекту. Також методика є вдалою альтернативою глютеопластики.

Ліпофілінг сідниць ціна Львів.

Класична вакуумна ліпосакція, 1 зона = площа 1 долоні 7000 грн.
Вібраційна ліпосакція, 1 зона = площа 1 долоні 8000 грн.
Шприцева ліпосакція, 1 зона = площа 1 долоні 10000 грн.
Лазерна ліпосакція, 1 зона = площа 1 долоні 12000 грн.
Ліпосакція анестезія 4000 грн.

Оперує хірург вищої кваліфікаційної категорії

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ліпофілінг повік
Наступний запис
Пластика обличчя ціна Львів
Меню
Чекаємо дзвінка