Ліпофілінг Тернопіль

Ліпофілінг. Пластична хірургія Тернопіль.

Пересадка власної жирової клітковини Тернопіль

Ліпофілінг — це така хірургічна процедура, коли відбувається пересадка власної жирової тканини з місць де є надлишак у зону корекції

Пластичні хірурги нашої клінікидавно зрозуміли, що власний жир є найкращим матеріалом для, наприклад, збільшення грудей чи корекції обсягу м’яких тканин. Однак до недавнього часу липофілінг не мав технологій якісного забору, підготовки і пересадки жиру, що дають якісний і довготривалий результат.

Сьогодні розроблені інноваційні методики пересадки жиру, сучасного ліпофілінгу, які не тільки дозволяють коригувати проблемні зони, але і забезпечують видимий ефект омолодження. Крім того, жир, введений за допомогою ліпофілінгу, після стабілізації вже не розсмоктується, ефект заповнення об’єму залишається постійним і не вимагає подальших процедур, а отриманий результат виглядає цілком природним. А значить, дана операція може служити гідною альтернативою філерам і біоревіталізантам. При цьому ліпофілінг — це надзвичайно малотравмаична операція. Забір жиру виконується через невеликі отвори, які не залишають слідів, проколи в області живота, зовнішньої і внутрішньої поверхні стегон. Нерідко ліпофілінг поєднують з проведенням ліпосакції.

Ліпофілінг Тернопіль. Пластика грудей. Результати

Наша клініка має великий досвід і надзвичайно хороші результати при застовування ліпофілінгу при

  • пластиці грудей, збільшенні грудей
  • контурній пластиці обличчя
  • пластика тіла, пластика стегон
  • збільшення та пластика сідниць
  • інтимна пластика

Операції виконує пластичний хірург Андрій Різник

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Пластика обличчя Тернопіль
Наступний запис
Абдомінопластика Тернопіль
Меню
Чекаємо дзвінка