Ліпофілінг Ужгород

Для липофилинга жирова тканина береться із зони найбільшого скупчення. Після чого жир закачується в необхідну область.

Процедура не вимагає хірургічного втручання з розрізами і не залишає видимих шрамів. Забір жирової тканини пацієнта робиться через мініатюрні проколи в області великого скупчення жиру: живіт, стегна, сідниці. Часто пацієнти бояться, що у них немає достатньої кількості жиру для досягнення бажаного результату, але наш досвід показує, що навіть у дуже худих пацієнтів можливо зібрати необхідну кількість жиру для трансплантації.

Дану операцію часто комбінують з ліпосакції, дане поєднання дозволяє кардинально поліпшити фігуру і добитися чудового естетичного результату.

Жир збирають за допомогою спеціальної канюлі, яка запобігає пошкодженню навколишніх тканин і жирових клітин. Взятий у пацієнта жир очищається і обробляється таким чином, щоб забезпечити максимальну виживаність жирових клітин в післяопераційний період. Оброблений жир вводять за допомогою шприца, використовуючи методи, спеціально розроблені для відповідних частин тіла.

Пересаджені жирові клітини возз’єднуються з кровопотока, через який отримують кисень і поживні речовини. Це зберігає новий розмір і форму протягом тривалого часу.
Використання в якості наповнювача власної жирової тканини повністю виключає можливість алергічної реакції.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Інтимна пластика Ужгород
Наступний запис
Пластика обличчя Ужгород
Меню
Чекаємо дзвінка