Ліпофілінг Івано-Франківськ

Пересадка власного жиру Івано-Франківськ.

Ліпофіллінг Івано-Франківськ.

Процедуру проводять як з метою естетичного поліпшення зовнішнього вигляду, так і для усунення дефектів м’яких тканин, що виникли в результаті травм і операцій. В естетичних цілях жирові ін’єкції роблять в тих районах тіла і особи, які через природного старіння або зміни ваги тіла втратили обсяг, а також у випадках, коли тілу потрібно надати певний додатковий місцевий обсяг. У реконструктивної хірургії жирові ін’єкції застосовуються в місцях пошкодження м’яких тканин або особи, що виникли після операцій і травм.

Тривалість операції: 1-2 години або довше (залежно від обсягу роботи).

Анестезія: загальна.

Лікування: при проведенні невеликих корекцій – амбулаторне. При проведенні об’ємних корекцій – нетривалий стаціонарне лікування.

Одужання: після ін’єкцій жирової тканини пацієнт протягом 2-3-х тижнів повинен носити прилеглу, еластичну одяг, яка зменшує набряклість, крововиливи, запобігає утворенню нерівностей шкіри. Кілька днів після ліпоскульптури відчувається дискомфорт, невелике болюче свербіння. На роботу можна повернутися через 1-2 тижні, через 2-4 тижні допустима фізичне навантаження, набряклість і синці повністю зникають протягом 1го-6-ти місяців. На місці жирових ін’єкцій протягом перших днів спостерігається почервоніння, набряклість, синці, відчувається легке оніміння. Слід пам’ятати, що при цій процедурі проводиться гиперкоррекция, і, за статистикою, 30-50% від пересадженого жиру не приживається і природним шляхом розсмоктується.

Результат: це хороший метод для пацієнтів, які бажають провести корекцію з тканин власного організму. В результаті застосування методики в районі жирових ін’єкцій спостерігається поліпшення зовнішнього вигляду рубців і шрамів

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Блефаропластика Івано-Франківськ
Наступний запис
Абдомінопластика Івано-Франківськ
Меню
Чекаємо дзвінка