Отопластика Луцьк

Пластика вух, клаповухості Луцьк.

Корекція форми вуха. Отопластика Луцьк.

Отопластика – операція по корекції вушної раковини – сьогодні вважається однією з найбезпечніших процедур, що дозволяють як позбутися від психологічних проблем через капловухості, форми або розміру вух, так і надати їм природну форму, домігшись високих естетичних результатів.

Пластику вух проводять не тільки дорослим, але й дітям, починаючи з шести років, оскільки до цього віку вушна раковина вже сформована.

Фото пацієнтки перед проведеням пластики вух

Результат проведеня отопластика Луцьк

Тривалість операції залежить від того, які елементи вушної раковини підлягають корекції. Під час її проведення пацієнт не відчуває ніяких больових відчуттів: операція проводиться або під місцевою анестезією з внутрішньовенної седацией, або під загальною анестезією. Розріз виконується на задній поверхні вушної раковини і залишає після себе малопомітний рубець в прихованому місці.

Корекція клаповухості, пластика вуха, отопластика Луцьк

Фото отопластика Луцьк. Результат и до та після

В кінці операції на вуха накладають пов’язку, яка формує всі структури вуха, на голову – еластичну пов’язку, притискає вушні раковини. Після операції пацієнта переводять в палату під спостереження медичного персоналу на 1-2 дня. Тут проводиться повний комплекс необхідних заходів, спрямованих на мінімізацію післяопераційного набряку, усунення болю дискомфорту в області операції.

Після виписки необхідно зробити 2-3 перев’язки. На 10 добу після операції знімаються шви. Вушні раковини деякий час будуть трохи набряклі, нормальний колір шкіри відновиться до кінця другого тижня, а через шість місяців вухо придбає свою остаточну форму.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Блефаропластика Луцьк
Наступний запис
Ліпосакція Луцьк
Меню
Чекаємо дзвінка