Отопластика Рівне

Пластика вуха у Рівному.

Корекція клаповухості та форми вушної раковини.

Отопластика Рівне – це комплекс естетичних операцій, спрямованих на корекцію форми вух. Хірургічне втручання усуває зовнішні дефекти, ніяк не впливаючи на внутрішні органи слуху. Позбувшись від фізичних недосконалостей, ви відчуєте себе набагато впевненіше. Ефект у процедури безстроковий. Спеціалісти Клініки пластичної хірургії на Чорновола, маючи понад 20-ти річний досвід у пластика вух та корекції клаповухості надають гарантований результат операції, комфортну реабілітацію в стаціонарі та чудовий настрій на тривалий термін

Отопластика результати операції. Пластика вух у Рівному

Відстовбурчені вуха нерідко призводять до великих психологічних проблем. Особливо це стосується дітей.

Оптимальний вік для виправлення цього косметичного недоліку – 6 років. Операцію бажано зробити до того моменту, коли дитина піде в школу.

При отопластика Рівне хірургічне втручання здійснюється з тильного боку вуха, так що ніяких слідів операції згодом помітно не буде.

Операція триває 1-1,5 години і проводиться під місцевою анестезією. Після операції пацієнт відразу ж може відправлятися додому. Протягом тижня після операції потрібно носити спеціальну еластичну пов’язку.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Пластика обличчя Рівне
Наступний запис
Ринопластика Рівне
Меню
Чекаємо дзвінка