Отопластика Ужгород

Корекція клаповухості Ужгород. Пластика вуха.

Отопластика Ужгород – це виправлення деформацій, корекція зовнішнього вуха шляхом операційного втручання. Ця операція вважається пластичною, оскільки причиною для її проведення є бажання пацієнта змінити форму своїх вушних раковин в естетичних цілях.

Фото пацієнта до проведення пластики вуха

Результат після проведення пластики вуха Ужгород

Неправильна або надмірно опукла форма вух часто є джерелом комплексів і переживань і для дітей, і для дорослих. В результаті це може привести до сумних наслідків, наприклад до неврозів і психологічних проблем.

Положення, форма і розміри вушних раковин індивідуальні для кожної людини. Однак у вас завжди є шанс перетворити свої не дуже приємні недоліки у вражаючі переваги. Головне – потрапити в надійні руки професіоналів, які допоможуть вам все виправити. Виправити за допомогою пластики вуха

Пластика вуха, корекція клаповухості, отопластика Ужгород фото

Техніка операцій з пластики вушної раковини Ужгород. Отопластика.

Оперативне втручання проводиться під комбінованою анестезією. Застосовується внутрішньовенне введення седативних препаратів і місцево – розчинів анестетиків. Операція триває 1-1,5 години в залежності від виду дефекту і легко переноситься пацієнтами. Розрізи розташовуються в основному за вухом, накладення косметичних швів робить післяопераційні рубчики ніжними і непомітними.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ліпосакція Ужгород
Наступний запис
Блефаропластика Ужгород
Меню
Чекаємо дзвінка