Отопластика Хмельницький

Пластика вух Хмельницький

Що таке отопластика і кому роблять такі операції?

Отопластика – це операція, спрямована на корекцію форми, розмірів або положення вушної раковини. Показаннями до таких операцій є:

клаповухість (відкопиленою) вушних раковин;
великі розміри або асиметричність вушних раковин;
пластика вушних раковин при їх травматизації, дефектах;

Корекція клаповухості. Отопластика результати Хмельницький

В якому віці краще проводити операцію пластика вух у Києві?

Зазвичай операції проводяться в будь-якому віці, але не раніше 5-6 років, тобто коли вже сформувався хрящ вушної раковини. Причому дітям краще операції проводити до вступу до школи, щоб не піддаватися глузуванням з боку однолітків, щоб не виникли психологічні комплекси.

Пластика вуха. Отопластика фото Львів

Ускладнень після отопластики , як правило, не буває, якщо пацієнт виконує всі рекомендації лікаря в післяопераційному періоді. Відразу після операції і протягом 2-3 днів може бути деяка хворобливість, тому пацієнтам іноді прописують знеболюючі препарати (анальгетики). Через 7 днів після операції видаляють шви, до цього періоду рекомендується постійно носити пов’язку і не спати на боці. Через 2 тижні зазвичай настає повне загоєння, і пацієнти можуть повернутися до звичного способу життя але продовжують носити пов’язку протягом двох тижнів на ніч. Ефект від проведеної операції зберігається довічно

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Пластика обличчя Хмельницький
Наступний запис
Ринопластика Хмельницький
Меню
Чекаємо дзвінка