Отопластика Чернівці

Пластика вуха, корекція клаповухості Чернівці.

Отопластика Чернівці результати.

Пластика вух допомагає усунути відстовбурчення вух, провести корекцію капловухості, вроджені і посттравматичні дефекти вушних раковин, виправити мочку вуха. Є багато варіантів деформацій вуха. Для корекції кожної існує свої методики. Найбільш часто пластика вух (отопластика) робиться з метою притиснути стирчать вуха ближче до голови. Хірургічна корекція вух відноситься до естетичних операцій, найбільш часто виконуваних у дітей. Звичайно, їх роблять і в більш зрілому віці, але більшість пацієнтів – це діти, які готуються до школи. Вуха практично повністю формуються до 7-му році життя дитини. Тому пластика вух зазвичай робиться у віці від 7 років.

Мластика вух. Отопластика Чернівці. Фото та відео результатів.

Проведення пластики вух, отопластики, корекція клаповухості.

Найчастіше операція виконується амбулаторно. Пластика вух проводиться під місцевою анестезією і зазвичай триває близько години. Це при стандартній капловухості. Більш складні операції тривають довше. Розріз зазвичай роблять на задній поверхні вуха. Хірург невеликими розрізами і насічками на хрящі надає вуха правильну форму і фіксує хрящ в новому положенні внутрішніми швами. Якщо потрібно, зменшується глибина раковини. Метод вибору методики залежить від тієї проблеми, з якою пацієнт звернувся. Краї рани на шкірі зближуються косметичними швами. На завершення операції накладається кругова пов’язка. Рекомендується носити її 10 днів. Але і після зняття її, необхідно захищати вуха захисної пов’язкою на ніч, щоб не пошкодити їх під час сну.

Пластика вух, отопластика Чернівці фото.

Операція пластики вух практично не дає ускладнень і істотно покращує зовнішній вигляд. Крім цього, поряд з фізичним поліпшенням зовнішності, поліпшується психологічне здоров’я пацієнта.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ліпосакція Чернівці
Наступний запис
Блефаропластика Чернівці
Меню
Чекаємо дзвінка