Отопластика Івано-Франківськ

Пластика вушних раковин Івано-Франківськ.

Отопластика. Корекція клаповухості Івано-Франківськ.

Найчастіше дефектами вушних раковин є недорозвинення або повна відсутність противозавитка вушної раковини, а також капловухість. Цей недолік веде до проблем і комплексам. Усунути його може операція з коригування вушних раковин – отопластика. Бажано, проводити дану операцію дітям дошкільного віку (5-6 років). Проводиться корекція клаповухості.

Фото пацієнта до операції з отопластика Ужгород
Результат проведеної операції з пластика вуха Ужгород

Отопластика операція:
Дорослим операцію здійснюють під місцевою анестезією або під внутрішньовенним наркозом, дітям – під наркозом ,. Отопластику проводять в амбулаторних умовах і вже через 2-3 години пацієнт виписується з центру. Протягом перших 24 годин спостерігається помірний біль, набряк і синці. Протягом тижня після операції потрібно носити підтримуючу пов’язку (теніску) постійно, і потім ще тиждень надягати її під час сну. Через 14 днів вушні раковини мають природні відтінки.

Рання хірургічна корекція клапловухості не веде до відхилення в розвитку вушних раковин і робиться 1 раз на все життя.

Пластика вух, отопластика Івано-Франкцівськ фото.

Рідше бувають випадки травматичних, опікових деформацій вушних раковин. В такому випадку в залежності від величини пошкодження операцію проводять в один або два етапи.

Пластика вуха в нашій клініці – це проста з огляду на досвід наших хірургів операція. Доволі часто до нас зверьтаються після невдалих операцій і наші спеціалісти вирішують проблеми повторного звертання.

Безкоштовні консультаці проводить хірург Різник Андрій Богданович

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Ліпосакція Івано-Франківськ
Наступний запис
Блефаропластика Івано-Франківськ
Меню
Чекаємо дзвінка