Пластика асиметричних вух.

Хірургічна корекція асиметричності вух

Отопластика при асиметричності вух у Львові.

Клаповухість та пластика асиметричних вух.

Операції на вушних раковинах, або ж отопластика відносяться до числа найбільш частихих в пластичної хірургії. Наша Клініка пластичної хірургії на Чорновол стикається з постійним потоком пацієнтів що мають н аметі знайти рішення пробле асиметричності, відстовбурченості і недосконалого вигляду вух. Затребуваність цієї хірургічної операції зумовлена ​​універсальністю процедури. Отопластика Львів може усунути практично всі відомі дефекти вушної раковини. Після такої процедури як пластика вуха не залишається ніяких візуальних наслідків після корекції,  помітних швів, шрамів тощо.

Приклад хірургічної корекції асиметричних вух у Львові. Фото та відео результатів.

Що може вирішити отопластика асиметричних вух?

Пластика вух у Львові може вирішити багато завдань. Основні:

виправити такі недоліки, як капловухість, макротой (дуже великі вуха) і ін .;
виправити асиметричність вух, зробити вуха симетричними по формі і / або розміром (наприклад, якщо відстовбурчені тільки одне вухо);
скорегувати мочки вуха після носіння тунелів;
виправити деякі вроджені вади і дефекти будови або наслідки травми.
Особливо відзначимо, що отопластика не робиться для виправлення слуху, пов’язаного зі структурами середнього і внутрішнього вуха. Проблеми зі слухом лікуються оториноларингологами – лікарями, що спеціалізуються на захворюваннях вуха, носа і горла.

Вибір клініки при отопластиці асиметричних вух у Львові

Клініка на Чорновола – одна з кращих клінік пластичної хірургії в Україні. Тут працює експертна команда лікарів, чий досвід роботи налічує кілька десятиліть. За цей час накопичена і успішно використовується серйозна практична і теоретична база, розробляються авторські методики по отопластиці та інших напрямках, щоб робити пацієнтів красивими і задоволеними своїм виглядом.

Не відкладайте на потім можливість поліпшити свою зовнішність, зробивши пластику вух у Львові та виправивши асиметричнімть вух. Запишіться на консультацію за телефонами +38 067 724 1125  або за допомогою спеціальної форми на сайті. Дізнайтеся, що фахівці нашої клініки можуть зробити саме для вас.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Кругова блефаропластика Львів
Наступний запис
Пластика губ у Львові. Хейлопластика.
Меню
Чекаємо дзвінка