Збільшення грудей у Львові

Пластика грудей у Львові.

Мамопластика, підтяжка грудей Львів.

Операція по збільшенню грудей у Львові одна з найбільш популярних в пластичних операцій серед жінок. Збільшити груди і надати їм красиву форму є завданням для кожного хірурга. Потрібний чималий досвід, аби це завдання втілилось вдало.

Пружні груди гарної форми в усі часи була об’єктом жіночої гордості, що вказує на здоров’я, доглянутість і привабливість жінки. В даний час розвиток пластичної хірургії в світі досяг такого рівня, що довести до досконалості свої груди може жінка з будь-яким вихідним станом.

Андрій Різник про протезування молочних залоз, рубці та реабілітацію після операції:

Найпопулярнішим видом маммопластики в нашій країні була і залишається пластична операція по збільшенню грудей (у Львові та Києві аугментація грудей найбільш затребувана). Всього годину-дві вашого часу і ви отримаєте шикарні груди гармонійної форми і ідеального розміру. Післяпологові зміни або вікова втрата обсягу – фахівцям нашої клініки під силу будь-який, навіть дуже складний випадок!
Сучасні методи хірургічного збільшення жіночих грудей дозволяють провести операцію малоінвазивно, з мінімальним втручанням в організм пацієнтки. Аугментація реалізується шляхом встановлення ендопротезів, які вводяться через невеликі розрізи по краю ареоли, в складці під грудьми або через область пахової западини.

Результати збільшення грудей до та після операції

 Збільшення грудей Львів  збільшення грудей у Львові

збільшення грудей протезами Львів   збільшення грудей імплантатами львів

На сьогоднішній день ендопротезування грудей – найкращий, надійний і довговічний спосіб збільшення грудей у Львові і не тільки

Збільшення грудей. Пластика грудей. Ціна у Львові

Збільшення грудей із застосування імплантатів, Ендопротезування з використанням грудних протезів

49 тис. грн

Збільшення грудей без застосування імплантатів, Ендопротезування з застосування ліпофілінгу

38 тис. грн

Циркумареолярна мастопексія. Ендопротезування при незначному птозі, відвисанні грудей

48-50 тис. грн

Вертикальна  мастопексія. Ендопротезування при значному птозі із застосуванням вертикального рубця

85-90 тис. грн

Якірна  мастопексія. Ендопротезування при вираженому опущенні грудей із застосуванням Т-подібного рубця

90 тис. грн

Чому варто проводити збільшення грудей саме в нас?

Клініка пластичної хірургії на Чорновола одна з найстаріших клінік даного напрямку в Україні. Створена на базі Львівської міської косметологічної лікарні у 1965 році. За цей час зібрала гроно найвідоміших та найдосвідченіших хірургів, що передали надзвичайний і велетенський досвід у проведенні пластичних операцій. Сьогодні оперують пластичні хірурги з понад 20-ти річнім стажем та чи не найбільшим в Західній Україні потоком пацієнтів. Клініка проводить понад 800 різноманітних пластичних операцій на рік, в тому числі і збільшення грудей, мамопластики, мастопексії.

Вартість проведення операцій, ціна пластики та підтяжки грудей є одна з най нижчих у Україні.

Операції по пластці грудей, підтяжці грудей, мамстопексію та інші види маммопластики проводить хірург Різник Андрій Богданович.

тел. для запису на консультацію:

+38 067 724 11 25. (Viber, WhatsApp)