Збільшення грудей у Львові

Пластика грудей у Львові. Збільшення грудей.

Мамопластика, підтяжка грудей Львів.

Операція зі збільшення грудей у Львові одна з найбільш популярних в пластичних операцій серед жінок. Збільшити груди і надати їм красиву форму є завданням для кожного хірурга. Потрібний чималий досвід, аби це завдання втілилось вдало. Збільшення грудей приваблює хірургів як одна з найбільш комерційних опреацій, проте не кожен може гарантувати хооший результат

Збільшення грудей у Львові. Результат до та після операції.

Збільшення грудей – це та операція при якій пластичний хірург зобовязаний розповісти про можливі ризики та так звані ЧеПе (простою мовою “несподіванки”). При усій високотехнологічності сучасної хімії полімерів вкрай рідко, але усе ж трапляються розриви грудних імплантатів.
Не існує виробників, чиї імплантати “не рвуться”, як нема серед активно оперуючих хірургів лікарів, в чиїй практиці не трапляються такі випадки. Тут – приклад, коли первинна маммопластика проводилася 8 років тому в одній з клінік центральної України.

Збільшення грудей результат до та після.

Збільшення грудей. Вторинні операції. Результат до та після операції по заміні грудного імпланта.

Невдале збільшення грудей. Розрив лівого грудного імплантату через 8 років експлуатації

Повторна маммопластика. Заміна імплантату. Через 3 тижні після вторинної пластики грудей. Заміна обидвох імплантатів.

Пружні груди гарної форми в усі часи була об’єктом жіночої гордості, що вказує на здоров’я, доглянутість і привабливість жінки. В даний час розвиток пластичної хірургії в світі досяг такого рівня, що довести до досконалості свої груди може жінка з будь-яким вихідним станом.

Андрій Різник про протезування молочних залоз, рубці та реабілітацію після операції:

Найпопулярнішим видом маммопластики в нашій країні була і залишається пластична операція по збільшенню грудей (у Львові та Києві аугментація грудей найбільш затребувана). Всього годину-дві вашого часу і ви отримаєте шикарні груди гармонійної форми і ідеального розміру. Післяпологові зміни або вікова втрата обсягу – фахівцям нашої клініки під силу будь-який, навіть дуже складний випадок!
Сучасні методи хірургічного збільшення жіночих грудей дозволяють провести операцію малоінвазивно, з мінімальним втручанням в організм пацієнтки. Аугментація реалізується шляхом встановлення ендопротезів, які вводяться через невеликі розрізи по краю ареоли, в складці під грудьми або через область пахової западини.

Підтяжка грудей Львів. Збільшення грудей імплантами фото результатів

Увага COVID-19 ! У звязку з критичним поширенням та збільшенням заражень коронавірусною інфекцією COVID-19 підтримуючи ініціативи ВООЗ та Уряду Укораїни, у нашій клініці проводиться регулярний температурний скрінінг наших пацієнтів та відвідувачів. На території клініки задля зменшення імовіності зараження COVID-19 діє масковий режим, у кожному приміщенні є необхідний перелік деззасобів. Працівники медзакладу приймають та обслуговують пацієнтів в рукавичках. Вхід по одній людині. Супроводжуючих осіб просимо утриматись від візитів.

Пацієнти, корті прибувають у Клініку пластичної хірургії на Чорновола для проведення операцій крім інших аналізів повинні в обов’язковому порядку мати в наявності результат ПЛР-тесту з терміном не більше 48 годин.

Будьмо обережні! Не дамо COVID-19 жодного шансу!

Результати збільшення грудей до та після операції

На сьогоднішній день ендопротезування грудей – найкращий, надійний і довговічний спосіб збільшення грудей у Львові і не тільки

Збільшення грудей. Ціна у Львові. Підтяжка грудей

Збільшення грудей ціна із застосування імплантатів, Ендопротезування з використанням грудних протезів

49 тис. грн

Збільшення грудей ціна  без застосування імплантатів, Ендопротезування з застосування ліпофілінгу

38 тис. грн

Циркумареолярна мастопексія ціна. Ендопротезування при незначному птозі, відвисанні грудей

48-50 тис. грн

Вертикальна  мастопексія ціна. Ендопротезування при значному птозі із застосуванням вертикального рубця

85-90 тис. грн

Якірна  мастопексія. Ендопротезування при вираженому опущенні грудей із застосуванням Т-подібного рубця

90 тис. грн

Збільшення грудей Львів. Корекція малих об’ємів.

Чому варто проводити збільшення грудей саме в нас?

Клініка пластичної хірургії на Чорновола одна з найстаріших клінік даного напрямку в Україні. Створена на базі Львівської міської косметологічної лікарні у 1965 році. За цей час зібрала гроно найвідоміших та найдосвідченіших хірургів, що передали надзвичайний і велетенський досвід у проведенні пластичних операцій. Сьогодні оперують пластичні хірурги з понад 20-ти річнім стажем та чи не найбільшим в Західній Україні потоком пацієнтів. Клініка проводить понад 800 різноманітних пластичних операцій на рік, в тому числі і збільшення грудей, мамопластики, мастопексії корекції встягнгутих сосків.

Корекція втягнутих сосків. Підтяжка грудей Львів

Вартість проведення операцій, ціна пластики та підтяжки грудей є одна з най нижчих у Україні.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка