Пластика грудей

Пластичні операції на грудях дозволяють зробити груди молодими і красивими, і важливу допомогу в цьому надають останні досягнення пластичної хірургії. Пластика грудей поділяється на кілька видів, найпоширеніші з них це:

Пластична операція по збільшенню грудей вважається найбільш популярною в пластичній хірургії. Важливо зауважити, що будова жіночих грудей за своєю природою  виключає можливість її збільшення без хірургічного втручання. Вирішує цю задачу пластика грудей (ендопротезування молочних залоз), дозволяючи збільшити груди і надати їм красиву форму.

Ліфтинг грудей або мастопексія. Такий вид хірургічного втручання допомагає підняти груди, тобто усунути «провисання грудей». Косметична пластика грудей задовольняє не тільки естетичні потреби. Важливим моментом є повернення природної форми грудей, збереження функцій молочної залози, її нормального кровопостачання і іннервації.

Ліфтинг грудей з одномоментною імплантацією.  Йдеться про  комплексний підхід до корекції форми бюста, не обмежуючись тільки підтяжкою грудей або її збільшенням. Підтяжка грудей з одночасним протезуванням здійснюється за бажанням пацієнтки, тобто імплантатнт встановлюється  в тому випадку, якщо  жінка хоче додати об’єму грудей.

грудималі31 грудималі32

грудималі33 грудималі34

грудималі35 грудималі36

Більше результатів Збільшення грудей фото

Зменшення об’єму  молочних залоз рекомендується жінкам з великими грудьми,  які призводять доbust99 виникнення проблем з хребтом, порушення сну, істотно ускладнюють  заняття спортом. Операція зі зменшення грудей  проводиться або окремо, або спільно з операцією із підтяжки грудей.

Лікування гінекомастії у чоловіків. Такі операції проводяться з метою видалення аномально розвинених молочних залоз, надлишковий ріст яких може стати причиною розвитку ряду небезпечних захворювань ендокринної системи. Розрізняють такі види гінекомастії у хлопчиків і чоловіків: дифузні і вузлові, односторонні і двосторонні.

Пластика грудей допоможе Вам отримати  гарні і природні груди, при необхідності змінивши їх контури, об’єм чи форму. Важливо зазначити, що пластика грудей не впливає на подальшу  можливість природного вигодовування дитини грудьми.

Прийнявши рішення про проведення  пластики молочних залоз, в першу чергу Вам потрібно записатися  на консультацію до пластичного хірурга. Оскільки кожен пацієнт має свої особливості,  підхід до корекції грудних залоз завжди має бути індивідуальним. На консультації  Ви дізнаєтесь найважливіші подробиці проведення операції з пластики грудей: вибір анестезії, зони доступу, тривалість операції, необхідні відомості про період відновлення.

груди 1 груд4 груди 3 груди 2

гр1 гр3 гр2 гр4

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Пластика вух
Наступний запис
У Львові стартує акція з раннього виявлення і профілактики туберкульозу
Меню
Чекаємо дзвінка