Збільшення губ. Реабілітація

Пластика губ реабілітація.

Хейлопластика губ у Львові.

Пластика губ що проводиться у нас у Львові намагається зробити губи спокусливими і надати їм необхідний обсяг. Це можна зробити як за допомогою контурної пластики гелями на основі гіалуронової кислоти так і за допомогою оперативного стручання, що називається хейлопластиа Львів. Сучасна косметологія має в своєму розпорядженні всілякими техніками, що дозволяють не тільки збільшити губи, але і запобігти вікове в’янення або відкоригувати форму.

Збільшення губ у Львові і зміна їх форми – одна з найпопулярніших і затребуваних косметологічних процедур, і для отримання стійкого результату і збереження здоров’я важливо знайти професійного лікаря – косметолога, який надає послуги в суворій відповідності з ліцензією на право здійснення медичної діяльності.

У даній статті, ми постараємося максимально докладно висвітлити всі нюанси проведення процедури контурної пластики губ, реабілітація після збільшення губ у Львові і відповісти на найпоширеніші питання.

Збільшення губ Львів. Результат хейлопластика фото та відео.

Збільшення губ Львів. Для кого пригодиться пластика губ.

Вартість збільшення губ Львів та  пластики губ залежить від складності втручання і бажаного результату. Естетична пластика буде коштувати дешевше, ніж складна реконструктивна операція. Скільки коштує пластика губ в клініці пластичної хірургії на Чорновола дивіться в таблтиці.

Збільшення губ ціна Львів. Прайс на пластика губ

 Пластика збільшення губ ціна Львів

Збільшення губ, V-Y пластика губ від 14000 грн
Пластика губ Булхорн, збільшення губ ціна від 16000 грн
Зменшення губи від 12000 грн
Видалення біополімеру від 10000 грн
Збільшення губ жиром від 5000 грн
Збільшення губ гіалуронова кислота орієнтовно 8000 грн
Загальна анестезія 3500 грн

* при співвідношенні 100$ – 2800 грн.

Збільшення губ, хейлопластика Львів потребує деякого реабілітаційного терміну. Переважно місцевий наркоз після пластики нуб не потребує перебування в стаціонарі. Достатньо декількох године перебування під наглядом нашого лікаря. Пребування включено у пакетну вартість медичних послуг.

Сьогодні техніки збільшення губ у Львові  увійшли в ранг нових трендів і завоювали свою популярність у жінок. За допомогою філерів лікар створює рівний контур губ і площину. Губки-бантики виходять рівно окресленими і як би приплющеними.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка