Пластика живота.

Абдомінопластика. Пластичні операції Львів.

Пластична хірургія у Львові.

Абдомінопластика (пластика живота)  проводиться з метою усунення зайвої шкіри з проблемних зон, також за необхідності видалається жирова тканина.

В середовищі професіоналів сформувалась єдина позиція відносно того факту, що

абдомінопластика (пластика живота) крім естетичного ефекту, сприяє профілактиці розвитку захворювань хребта, порушень роботи внутрішніх органів, попереджає виникнення застійних явищ в ділянці малого тазу та кінцівок.

Покази:

 • складки, шкірно-жировий «фартух»;
 • надлишок шкіри та підшкірно-жирової клітковини в області передньої стінки живота;
 • розходження прямих м’язів живота;
 • помітні післяопераційоні рубці в ділянці живота;
 • наявність післяродових розтяжок;
 • надлишок шкіри у надпупковій зоні;
 • ослабленість черевних м’язів, відсутність естетичного контуру талії.

Протипокази:

 • Наявність у пацієнта некомпенсованої серцевої та легеневої недостатності.
 • Захворювання на декомпенсований цукровий діабет.
 • Наявність у пацієнта вираженого ожиріння.
 • Післяопераційні рубці, розташовані на рівні вище пупка.
 • Якщо пацієнтка планує вагітність на найближчий рік.

Важливо зауважити, що абдомінопластика не можна розглядати як операцію для лікування ожиріння. Першочергово слід виявити проблеми, які призвели до появи зайвої ваги. Тоді вжити усіх заходів по усуненню першопричин і спробувати досягти максимального зниження ваги. Лише тоді можна вдаватись до методів абдомінопластики з метою усунення наслідків

Підготовка до операції:

На попередньому огляді лікар оцінює ступінь обвисання живота і кількість надлишкової шкіри. На консультації з лікарем обговорюються  всі деталі операції, пацієнт висловлює свої очікування, а лікар реально оцінює на що можна розраховувати.

Визначення об’єму операції:

Хід і об’єм операції визначається індивідуально, в залежності від типу змін в області передньої стінки живота пацієнту.

Класична абдомінопластика. В ході операції видаляються зайві складки шкіри та жиру черевної стінки, а на рівні лобка накладається горизонтальний шов, котрий зазвичай нескладно приховати під лінією білизни.

Міні-абдомінопластика. В даному випадку видаляється надлишок шкіри під пупком, при цьому не зачіпається сам пупок. Одночасно проводиться ліпосакція з метою зменшення жирових відкладень в черевній стінці.

Обширна абдомінопластика. Дана процедура пропонується для видалення надлишку шкіри та жирової тканини не лише в області живота, але й жирових тканин на спині. В результаті шви залишаються з боків нижньої частини спини.

Апронектомія. Проводиться у пацієнтів з великим надлишком шкірної та жирової тканини, котра нависає над лобковою зоною. В результаті видаляється надлишок жирової тканини та шкіри.

Обезболювання:

Зазвичай операція проводиться під загальною анестезією, але в окремих випадках вона може проводитися і під місцевою анестезією в поєднанні з седацією. При цьому пацієнт перебуває у свідомості.

Післяопераційний період:

В перші дні після операції є набряк м’яких тканин стінки живота, біль післяопераційної рани, слабкість, також можливе незначне підвищення температури тіла.

Зазвичай у ранній післяопераційний період пацієнту призначається ліжковий режим, вставати з ліжка дозволяється лише з допомогою медперсоналу. В цей період призначаються обезболюючі – як правило у перші два дні це наркотичні анальгетики, а потім уже звичайні обезболюючі, а також антибіотики для попередження інфекційних ускладнень. Після того, як пройде достатньо часу після загоєння рани, рекомендується легка фізична активність. Це допомагає уникнути певних ускладнень, піднімає настрій, пришвидшує процес відновлення після операції. Зазвичай такі вправи можна починати через  14 днів після операції. Зняття швів на 12-14 день.

Бандаж – рекомендований період впродовж 1-2 місяців.

Фізіотерапевтичне лікування за вказівкою лікаря.

Уникати попадання на рубець прямих ультрафіолетових променів.

Зазвичай, післяопераційні рубці досягають своєї найвищої вираженості через 3-6 місяців після операції. Далі вони поступово стають менш помітними, блідими та зрівнюються з рівнем шкіри, як по рельєфу, так і приблизно по кольору.

Оскільки, головною метою даної операції є досягнення максимально можливого косметичного ефекту, то кожний розріз при абдомінопластиці проводиться переважно в самому низу живота, по так званій лінії бікіні, котра практично всюди буває прикрита одягом, що і є основною метою лікування.

Також слід нагадати, що одна операція абдомінопластики не дасть Вам ідеальний та плоский животик назавжди. Гарний живіт потребує праці та догляду. Цей догляд, перш за все, полягає у заняттях вправами, котрі укріплюють м’язи живота (вправи на прес та ін.), дотриманні дієти, щоб не виникало ожиріння.

Ускладнення після абдомінопластики:

Абдомінопластика, як і будь-яке хірургічне втручання,  супроводжується набряком та утворенням синців. Вони можуть протриматися до місяця часу, але зазвичай минають впродовж 1-2 тижнів.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Меню
Чекаємо дзвінка