Підтяжка грудей з імплантатами

Мастопексія.Підтяжка грудей імплантами

Пластика грудей імплантами у Львові.

Підтяжка грудей грудними протезами. Результати і фото Львів.

Красиві груди – мрія багатьох жінок. Але, на жаль, не кожна може похвалитися бездоганною формою і бажаним розміром. Крім того, з віком відбувається провисання молочних залоз, а після вагітності і грудного вигодовування груди можуть втратити колишню округлість. Поширеною особливістю також є виражена асиметрія, яка створює труднощі при виборі білизни і тягне горе. У всіх цих випадках рішенням може стати якірна підтяжка грудей з імплантатами.

Підтяжка грудей з протезами. Мастопексія.

Дана операція називається мастопексія, або підтяжка грудей з метою відновлення її природного становища і форми. Це досить трудомістка процедура, яка вимагає від фахівця ювелірної точності для досягнення високого естетичного результату. Саме тому ми запрошуємо звернутися до перевірених пластичних хірургів. На нашому сайті ми пропонуємо розглянути наш досвід, зокрема у пластиці грудей імплантатими. Наші хірурги знають всі нюанси правильного проведення якірної підтяжки. В результаті операції буде усунена асиметрія, провисання тканин, деформація молочних залоз. Хірурги прибирають надлишки шкіри і залізистої тканини, встановлюють імплантанти для повернення колишніх розмірів і контуру.

Як проходить якірна підтяжка грудей з імплантами?

Операція проводиться під наркозом і займає в середньому 1-1,5 години. Хірург робить кілька вертикальних і горизонтальних надрізів, висікається надлишок шкірної і залозистої тканини, моделюється форма грудей. Також проводиться установка обраного імплантату, після чого тканини зшиваються, а пацієнтка відправляється в палату пробудження, з якої її переводять в стаціонар. Вона залишається під контролем лікаря до 2-3 днів, якщо є ризик ускладнень. Але, як правило, виписка відбувається раніше. При цьому груди стягується спеціальним компресійним білизною, яке фіксує молочні залози в потрібному положенні. Додатково прописуються відповідні знеболюючі засоби і видаються точні інструкції на весь період реабілітації. Через 7-10 днів знімаються шви (якщо використовувалися розсмоктуються нитки, до цього моменту вони вже зникають).

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Пластика губ у Львові. Хейлопластика.
Наступний запис
Підтяжка чола і підйом брів у Львові
Меню
Чекаємо дзвінка