Ринопластика Київ

Пластика носа Київ.
Ринопластика Київ.
Що таке гарний ніс? Відповісти на це питання можна дуже просто: це ніс, який підходить до обличчя людини! Гарний ніс виглядає природно і гармонує з іншими рисами обличчя. Корекцію носа зазвичай проводять людям, які вважають, що їх ніс недостатньо хороший. За допомогою пластики носа можна виправити вроджені або посттравматичні дефекти, а також усунути різні проблеми з диханням. Операцію по пластиці носа, за винятком випадків, коли вона необхідна з фізіологічної точки зору, можна проводити не раніше 14-16 років.

Операція по пластиці носа

Процедура: під час операції з пластики носа можна коригувати форму носа: зменшити його (шляхом вилучення частини носової кістки і хряща), змінити форму кінчика носа або верхньої його частини (шляхом видозміни або зближення носових хрящів), звузити ніздрі (вилучивши невелику частину тканини з підстави носа), або змінити кут між носом і верхньою губою (шляхом зміни перегородки носа).

Тривалість операції: 1-2 години.

Анестезія: загальна або місцева в поєднанні з заспокійливими засобами.

Лікування: зазвичай один день в стаціонарі.

Одужання: після операції застосовується гіпсовий, металевий або пластмасовий фіксатор, що допомагає зберегти нову форму носа. Через 7-10 днів знімається фіксатор, і видаляються шви. Набряклість проходить протягом 2-х тижнів. Велика фізичне навантаження має бути обмежена протягом 2-3-х днів після операції, протягом 8-ми тижнів слід уникати удару носа і перебування на сонці. Нормальний зовнішній вигляд купується через 1 рік.

Результат: шляхом операції можна надати носі бажану форму. Неминущий ефект.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Отопластика Київ
Наступний запис
Блефаропластика Київ
Меню
Чекаємо дзвінка