Ринопластика Тернопіль

Пластика носа Тернопіль.

Корекція форми носа. Ринопластика Тернопіль

Ринопластика (пластика носа) Тернопіль– це покращення форми носа, зміна його розмірів, виправлення вроджених дефектів. Ріносептопластика (септопластика)
– корекція носа з пластикою носової перегородки. У Клініці на Чорновола виконуються також складні операції по ріносептопластика з реконструкцією носової перегородки із застосуванням білково-тромбоцитарно-хрящової мембрани.

Сьогодні наша клініка відкрита для мешканців всієї України та світу. Запрошуємо мешканців Тернополя на безкоштовні консультації з пластики носа до доктора Олашина Василя Васильовича

Ринопластика, пластика носа Тернопіль. Результати

Які показання до ринопластиці?
Потовщений кінчик носа;
Сідлоподібна форма носа;
Ніс з горбинкою;
Деформація носа після травми;
Довгий ніс;
Великі ніздрі;
Порушення носового дихання.

Як проходить операція по пластиці носа не в Тернополі?
В результаті пластики носа не завжди представляється можливим домогтися ідеальної форми (тієї, яку “бачить” пацієнт), тому основне завдання пластичного хірурга полягає в поліпшенні його форми з урахуванням індивідуальних особливостей. Майбутню форму і розмір носа можна підібрати, використовуючи комп’ютерне моделювання. Залежно від цілей, ринопластика може виконуватися під загальною анестезією. Розрізи проводяться під крилами носа, щоб мініатюрні післяопераційні рубці були зовсім непомітні. Тривалість операції складає від 30 хвилин до 3 асів. Ринопластику поділяють на хрящову і кістково-хрящову, а доступ може бути відкритим і закритим. При закритому доступі все розрізи і маніпуляції хірург проводить всередині носової порожнини. При відкритому – розріз проходить по кожній частині носової перегородки, в найвужчому її місці. Вибір доступу визначається хірургом перед операцією з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта. Незалежно від вибору доступу післяопераційні рубці непомітні. В кінці операції накладають спеціальну пов’язку-наклейку у вигляді метелика на 7-10 днів. Перші 2-3 дні після зняття пов’язки зберігається набряк носа. Через 1-2 тижні ніс набуває прийнятний вид, але треба пам’ятати, що остаточну форму ніс прийме через 5-8 місяців.

Медичницй туризм стає популярним в Україні. Наша клініка будучи найстарішою косиметологічною крінікою в Україні має передовий досвід та серйозних
професіоналів в обласні ринопластики, пластики носа. Також ми знаходимось недалеко від Тернополя, що створює ряд переваг при виборі наших спеціалістів.

Чи корисна ця публікація?

Натисніть зірку щоб оцінити!

Середня оцінка / 5. Кількість оцінок:

Оцінок нема. Станьте першим! .

Попередній запис
Блефаропластика Хмельницький
Наступний запис
Пластика грудей Тернопіль
Меню
Чекаємо дзвінка